Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
dub st 25

Infected Rain /MD/ | Up!Great

Randal Club


Karpatská 3089/2, Bratislava
Ukázat na mapě
250 Kč / 9,80 €

Předprodej vstupenek:

°INFECTED RAIN°Moldavská nu-metalová/metalcorová parta v čele s charismatickou samicí Lenou Scissorhands, která se po třech letech představila na letošním FajtFestu a v srpnu na festivalu Brutal Assault, startuje na jaře další část “86 tour”.Infected Rain existují od roku 2008, dosud mají za sebou tři CD a jsou nejznámější moldavskou kapelou. K poslednímu albu, které vyšlo letos a nese název "86" proběhla první část stejnojmenného turné napříč Evropou, jehož další část startuje v dubnu 2018 v Bratislavě. Z aktuálního alba vyšly dosud dva singly s videoklipy - "Mold" a zatím poslední "Orphan Soul". 

°UP!GREAT°Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky, vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české klubové alternativní scény. Letos v březnu sdíleli pódium s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer a v listopadu s nu-metalovými Infected Rain ke kterým se na jaře 2018 připojí na části pokračování jejich “86 tour”. V březnu 2018 začínají pracovat v DS studiu na novém CD, které by mělo vyjít v průběhu roku 2018, ve kterém kapela oslaví 10 let své existence.Zvuk, emoce, energie a riffy jak cyp. Don´t Panic!
Správci koncertu:
Ven Dy
Zobrazit více koncertů ve městě Bratislava
Sdílej koncert dál: