Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
črv čt 14

DEERHUNTER (US)

Meet Factory


Ke Sklárně 3213, Praha 5, Praha
Ukázat na mapě
430 Kč
Po více než dekádě se do Prahy vrátí atlantští psychedelici Deerhunter v čele s charismatickým podivínem Bradfordem Coxem. Kapela, která ovlivnila celou generaci kytarovek vznikla v roce 2001, do povědomí se dostala dodnes zásadními deskami Cryptograms (2007) a Microcastle (2008). Na ně navázaly další nahrávky, které nastavenou laťku ještě zvedaly – prozatím poslední Fading Frontier vyšla před dvěma lety. Na rok 2018 hlásí Deerhunter návrat, pražská zastávka je na plánu na začátek léta, na čtvrtek 14. června.
After more than a decade, Atlanta’s prime psychedelic exports Deerhunter headed by the charismatic weirdo Bradford Cox will return to Prague! The band that has influenced a whole generation of independent bands has been around since 2001, but released their seminal records Cryptograms and Microcastle in 2007 and 2008 respectively. More album have followed, raising the bar further – their latest was Fading Frontier two years ago. Deerhunter announced a comeback for 2018 and their grand return to Prague stage is scheduled for Thursday, June 14.
deerhuntermusic.com
Správci koncertu:
Ven Dy
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: