Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
bře pá 30

Poletíme?

-

KlonDike Music Club


139, Pec pod Sněžkou
Ukázat na mapě
Velikonoční Poletíme? na KlonDiku...to je takový stylový závěr zimní koncertové sezóny ♫

POLETÍME? kladou důraz na vtipné, poetické, přímočaré a současně lehce vulgární texty. Odlehčenou formou vypráví o složitých nebo smutných věcech, přesto však dýchají barevnou a veselou náladou a jsou plné svižné rytmiky. Na koncertech této kapely se budete smát a tančit nebo vám přeběhne mráz po zádech, když v písni pojmenují váš problém. S Poletíme? se rozhodně nudit nebudete.

Už jen díky netradičnímu nástrojovému obsazení, se kterým tato kapela dobře zvládá punk, stejně jako jazz. Kapelníkem, hráčem na banjo, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je výtvarník Rudolf Brančovský. Umělcův netrénovaný hlas stále více poškozený kouřením a pitím stojí na podiu stejně sebejistě, jako starý kapitán dávné plachetnice pevně rozhodnutý obeplout svět. Jeho posádku pak tvoří pětice mořských vlků, kteří vědí přesně, co mají dělat, aby plavba dopadla dobře. Přes fakt, že lodě většinou cestují vodou, se tito námořníci nevzdávají naděje, že jednou s touto lodí opravdu poletí!

Na viděnou na KlonDiku

Na webu KlonDiku běží online předprodej.
Tištěné vstupenky jsou k dispozici na čerpací stanici KM Prona v Peci pod Sněžkou.
Vstupné na místě za 230kč.
Vystupující kapely:
Správci koncertu:
Míša KlonDike, tiburon
Zobrazit více koncertů ve městě Pec pod Sněžkou
Sdílej koncert dál: