Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
čvc čt 26

BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018

-

areál Vesec


Vesec, Liberec-Vratislavice nad Nisou, Dlouhý Most
Ukázat na mapě
1160 Kč

Předprodej vstupenek:

Již 26. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu. Nyní zakoupíte vstupenky za akční vánoční cenu! Pořadatelé již odhalili první potvrzená jména včetně prvního headlinera festivalu. Prvním českým headlinerem bude legendární písničkář, skladatel a hudebník Jaromír Nohavica. Zkrátka nepřijdou ani příznivci tvrdšího žánru, mezi již potvrzenými interprety je slovenská Tublatanka, která se dle svých slov cítí na festivalu už jako doma. Chybět nebudou liberečtí Krucipüsk, maskovaní Dymytry nebo král mnoholičných kostýmů Doctor PP. Přijedou i kapely Citron, Arakain nebo Vypsaná fixa. Chybět nebude ani tradiční scéna s dramaturgií pro mladší publikum. Z libereckých kapel opět dorazí zpěvák Sebastian, Atmo music a Lipo. A poprvé se na Benátské! s Impulsem představí i zpěvák Ben Cristovao se svojí speciální show.
Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují čtyři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.
Správci koncertu:
Ven Dy, vendy
Zobrazit více koncertů ve městě Liberec
Sdílej koncert dál: