Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
pro pá 22

Slunovrat fest

-

Parlament Club


Kollárova 840, Plzeň 3, Plzeň
Ukázat na mapě
200,-
Akce, která dala za vznik dnes již rozběhlého Panzer Storm Festu - Slunovrat fest - se po třech letech vrací do Parlamentu! Oslava zimního slunovratu se ponese ve velkém duchu - koukněte sami!

TEMPLE OF OBLIVION:
Tato pětice je naprosto dokonalým spojením epického a symfonického Black Metalu z Chemnitzu, která zajisté potěší uši nejednoho hudebního fajnšmekra! Ať už se jedná o album Morituri te Salutant, Traum und Trauma, či nejnovější EP Via Falsa 1866, čeká vás při jejich poslechu procházka napříč Německou/Rakousko-Uherskou historií, legendami a songy propracovanými do nejmenších detailů. Ať už vás uchvátí jejich pódiová show, hudba, či jedinečný vokál zpěváka Khenaze, Temple of Oblivion si prostě zamilujete!

1000 BOMBS:
Co se stane když smícháte tři členy Trollech s jedním členem Laid to Waste, zalijete pivem a pustíte na pódium? No přece 1000 Bombs! Tyhle Thrashové Plzeňáky není třeba nikomu dlouze představovat - v Parlamentu jsou jako doma a od svého vzniku v roce 2013 stihli vydat jedno demo, split a album Peace is Dead. Přijďte si zamoshovat na skvělé fláky jako 1000 Bombs, Napalm Spitters, či Don't trust the Aliens!

SÓL:
Sól je mladou Plzeňskou kapelou, která sice zatím nic vydáno nemá, ale svůj žánr má zmáknutý perfektně. Depresivní Black, pódiová show, pořádná dávka melancholie - to vše a mnohem víc, vám můžou Sól nabídnout. Pokud jste příznivci melancholického Blacku plného zajímavých riffů, pak není pochyb, že si se Sól přijdete na své!

PRAYERS IN VAIN:
Tahle mladá Folk Metalová naděje z Plzně je teprve na začátku své kariéry, ale věříme, že bude hodně zajímavá! Vydáno zatím nic nemají, ale jejich vystoupení si věříme, že užijete. FOLK METAL JAK ZMRD!
Správci koncertu:
Panzer Storm Fest
Zobrazit více koncertů ve městě Plzeň
Sdílej koncert dál: