Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
zář so 23

Y? & Together & The Fool

-

Bílej Medvěd


Prokopova 336, Plzeň 3, Plzeň
Ukázat na mapě
100,- v předprodeji / 150,- na místè
Podrobnosti

► KDE A KDY? ◄
V sobotu 23. září se téměř po roce do haly Bílého Medvěda vrací kapela Together, která tentokrát vystoupí společně se skupinou Y?. Na letní zahradě vás tradičně bude bavit kytarista The Fool. 

► CO SE BUDE DÍT? ◄
V prostorách industriální haly zahraje pop-rocková skupina Y?, která umí vytvořit skvělou, až elektrizující atmosféru nabitou energií.
Y? hraje hudbu, které upřímně věří, a publikum nepodceňuje. Nabízí originální, nápadité melodie a aranže a svěží drive. V repertoáru mají své místo i pomalé, až baladicky laděné písně se zajímavými texty.

Společně s nimi vystoupí kapela Together, která se stylově nachází na pomezí alternative - rock - folk - indie. Klasickou rockovou sestavu doplňuje houslový kvintet – můžeme je tedy nazývat průkopníky tzv. „housle´n´rollu“.

Kytarista a zpěvák The Fool vám na letní zahradě naservíruje kombinaci tradičních irských písniček a akustického rocku, možná i za houslového doprovodu svého bratra. Přijďte poslechnout, popít pintu piva a třeba i zatancovat nějaký ten jig! :-)

► KDO? ◄
♫♫♫ Na večírku zahrají: ♫♫♫
★ Y?
★ Together
★ The Fool

► PROČ DORAZIT? ◄
➙ živá hudba na letní zahradě ✅
➙ večírek pod širým nebem ✅
➙ steaky, hermelín a další pochutiny z grillu ✅
➙ široký výběr piv a letních drinků ✅

► VSTUP ◄
➙ Hala: předprodej 100,-Kč na http://bit.ly/Y_TOGETHER_Predprodej / 150,-Kč na místě
➙ Letní zahrada: zdarma
➙ Soutěž o vstupenky: http://bit.ly/YTogetherSoutez

Správci koncertu:
Kristýna Vitoušová, vendy
Zobrazit více koncertů ve městě Plzeň
Sdílej koncert dál: