Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj pá 20

Silent Stream of Godless Elegy + Cruadalach + Deloraine

Nová Chmelnice


Koněvova 2597, Praha 3, Praha
Ukázat na mapě
200,- Kč
Po delší odmlce se na pódia vrací moravští náladotvůrci SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY. Krom osvědčených pecek z desek Návaz či Relic Dances určitě představí i nové songy z právě nahraného alba Smutnice, které produkoval Yossi Sassi (ex-Orphaned Land).

Silent Stream of Godless Elegy www.ssoge.com
www.facebook.com/ssoge
http://ssoge.bandcamp.com
www.youtube.com/theSSOGE
http://cs.wikipedia.org/wiki/Silent…
www.metal-archives.com/bands/Silent…

Cruadalach www.cruadalach.com
www.facebook.com/cruadalach
http://cruadalach.bandcamp.com
www.youtube.com/RadalfHyperborean…

Deloraine www.deloraine.cz
www.facebook.com/Deloraineofficial
http://soundcloud.com/derias-polyfam…

Už 21 let se Silent Stream of Godless Elegy pohybují na hudební scéně a od té doby se pyšní cenami jako například Akademie populární hudby „Anděl“ za album Themes z roku 2000, nebo za album Relic Dances Břitvou z roku 2004. Od doby svého vzniku mají na kontě 5 alb – některé jsou zpívané převážně v angličtině, některé v češtině. Ve své hudbě dávají silně najevo svůj moravský původ, ať už jde o ukázku vůbec nejstarší lidové tvorby, nebo o poetiku, kterou zahaluje doommetalová atmosféra s procítěnými zpěvy. Díky producentovi Tomáši Kočkovi kapela spolupracovala s jednou z předních moravských cimbálových muzik, CM Radošov. Tím došlo k ještě větší návaznosti s moravským folklorem a doommetalovým podkresem. Je to pro tuto kapelu tak typické, že pokud si je poprvé poslechnete, už je vždy bezpečně poznáte.

Silent Stream of Godless Elegy už za tolik let své existence vystupovali s takovými kapelami jako např. Korpiklaani, Cradle of Filth, Anathemou a dalšími podobného žánru, stejně tak svou hudbu přivezli i do Holandska, Belgie, Švýcarska, Německa, nebo i Maďarska.
A vy je budete moci vidět 20. října 2017 v Praze v Nové Chmelnici.

Více informací ohledně supportů, předprodeje a dalších aktivit budeme postupně doplňovat.

MIST agency www.facebook.com/midgardstorms
Správci koncertu:
ambersea, Dáša Juríková
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: