Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
pro so 02

Psychocandy / THE OXX / split vinyl tour + Let's Go To The Petrol Station

Auto Da Fé


Ocelárenská, Kladno
Ukázat na mapě
tba
Psychocandy jsou strana A. The OXX jsou strana B. NA SCÉNU uvádí večírek k vydání jejich společného vinylu. Tentokrát s podporou domácích Let's Go To The Petrol Station.

\\ Let's Go To The Petrol Station // pop punk
Pop punk s grungeovým kořeny původem z Unhošťi. Podle místní benzínky se pojmenovali, protože to byl jedinej non stop obchod s alkoholem v oblasti.
https://www.youtube.com/watch?v=-WOon…

\\ THE OXX // surf-punk
Kolečko, křížek, křížek. Mladá krev. Surf-rock, kterej svoje vlny chytá na Labi na Mělníku. Totální divočina a naděje české scény. Živelný a drzý punk rock, omlácený skejty a díry v tričkách. Kombinace kalifornských pláží se špetkou devadesátek v DC, akorát že tady žádný pobřeží nemáme. Surfující emaři nebo mokrý sny, který by měl Milo z Descendents v zapadlý garáži někde mezi Mělníkem a Humpolcem. Jejich show bejvá sakra bordel. Kdo zažije OXX naživo, rychle pochopí, že česká podzemní scéna má budoucnost.
https://www.youtube.com/watch?v=VYD17VP…

\\ Psychocandy // indie
Tři paneláčníci z jednoho znojemského předměstí, kteří mají rádi kytarový zvuk devadesátek, post-punkovou basu a madchesterské rytmy. Někdy jsou popy and dreamy, jindy zas plný špíny. Často mění žánrovou polohu i během jednoho songu. Střídají se za mikrofonem, basou i kytarou. Jednoduché, ale efektivní písničky, které se těžko vyhání z hlavy. Nejde o žádné virtuózy, ale je to gang. Kamarádi z dětství, kteří se na svý sny nevykašlali.
https://www.youtube.com/watch?v=aByTT…
Správci koncertu:
Kopýtko Galaktoza, Petr Dočekal
Zobrazit více koncertů ve městě Kladno
Sdílej koncert dál: