Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj st 11

Křest alba JISKŘÍCÍ / hosté: Filharmonie HK, Pjoni, Dekkadancers

Forum Karlín


Pernerova, Praha 8, Praha
Ukázat na mapě
390 Kč stání plocha / 590 Kč sezení elevace
*** Křest alba JISKŘÍCÍ ***

*** Je to výzva, je to velký, je to bláznivý, ale jdeme do toho ***

"Vynechali jsme letos koncerty v Praze a všechno směřujeme k podzimu a hraní tady. Bude to náš největší samostatnej koncert v historii a dáme si fakt záležet na tom, aby to byl pro vás i pro nás zážitek. Taky sme doteď ještě nikdy nehráli v Praze s orchestrem." Hozna Unger / zpěv

Celý koncert bude rozdělen do dvou částí, kdy v první, kratší polovině, nás doprovodí Filharmonie Hradec Králové a druhá část bude více věnovaná aktuální desce. Během druhé části se k nám na pár písní připojí taneční skupina DEKKADANCERS vedená prvním sólistou baletu Národního divadla Ondřejem Vinklátem, Štěpánem Pecharem a Markem Svobodníkem.
Samozřejmě dojde i na naše oblíbený písničky ze starších alb, jako jsou Rychta, Dva, Jabloně, Hýkal a další...

O návrh scény se postará hudebník a vizuální umělec Milan Cais.

Celý večer otevře elektronický experimentátor Jonatán Pastirčák aka PJONI (SK), který se postaral o elektronický feeling alba Jiskřící. Ve Foru Karlín odehraje vlastní koncertní set, ve kterém originálně kombinuje zvuk elektronicky modulovaného Violoncella s postindustriálními beaty.

„Těšíme se, že si zahrajeme na takovym místě, jako je Forum Karlín. Na místě s tak vyhlášenym zvukem a takovýma možnostma."

doors: 18:00
začátek: 19:30

Vstupné:
390 ,- stání plocha
590 ,- sezení elevace

Odkaz na vstupenky: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts…

Vhodné pro děti
Správci koncertu:
Ondřej Sláva Slavík
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: