Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
srp ne 13

Refew, Maniak, etc/ Goodbye Cargo

Cargo Gallery


Nábřeží Edvarda Beneše, Praha 7, Praha
Ukázat na mapě
150-300 Kč

Předprodej vstupenek:

Večer plný živých vystoupení, energické hudby a hlavně nekončící zábavy - Goodbye CARGO 2017
Rozloučení s Cargo lodí, která momentálně kotví na pražském Rašínově nábřeží, ale po této akci odplouvá na sever Čech a Německa, odkud se vrátí do Prahy až příští rok. Proto se přijď i ty rozloučit s tímto unikátním kulturním prostorem a zároveň si užít noc, na kterou jen tak nezapomeneš.

BĚŽNÝ VSTUP - 150,-
VIP VSTUP - 300,-

VYSTUPUJÍCÍ
RAP:
REFEW
MANIAK
TROIS 3volution
HOšTY & KAYL
Mladej Moris
Hyny the Kid

DJ’s:
Furious Freaks
Dubsquad
Black Angelika
Smash Doctors
GingerBrothers
Sweeder
DJ Charlie

Akce bude startovat na střeše lodi, která bude sloužit jako stage pro DJ’s od 18:00 do 21:30.
Následně se dění přesune do "kajuty", kde proběhnou všechny live rap shows a potom znova nastoupí DJ’s, kteří budou hrát až do rána, takže si přijdou na svý i milovníci dupání.

VIP VSTUP zahrnující exluzivní raut plný cháleček, který bude probíhat v odděleném, klimatizovaném prostoru s výhledem na stage. V tomto prostoru budou připraveny i beerpongové stoly pro kreativní alkoholiky a voda jako zdroj nealkoholického pitného režimu, což je dost fér ne?

Na závěr večera máme připravenou fireshow, během který popřejem našemu společnýmu felákovi Davidovi "Skererovi" Sekerovi, kterej byl společně s Vojtěchem Hášou, iniciátorem celý týhle akce a bude na ní slavit svý dvacítky. No a potom? Potom už chraň nás ruka páně a kalí se až do rána.
Správci koncertu:
Ven Dy
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: