Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj pá 13

Pumpa, Ozzy Osbourne Czech Revival, Bass

Klub Oko


Smetanovo náměstí, Havlíčkův Brod
Ukázat na mapě
50 Kč

Předprodej vstupenek:

Pro podzimní havlíčkobrodskou klubou sezónu je tu připraven hudební bonbónek: koncert legendární pražské Pumpy!!

Kapela v čele s Michalem Němečkem a s uznávaným kytarovým mágem Pavlem Marcelem na palubě zahraje nejlepší skladby ze svého jižanského repertoáru (O tom to musí bejt, Tak tradá!, Hodim si lano, Volný styl). Repertoár kapely je inspirován hudbou Lynyrd Skynyrd, ZZ TOP, Johnnyho Wintera, AC/DC.... v loňském roce ostatně Pumpa posbírala nejvíc hlasů v soutěži organizované rádiem BEAT o předskokana pražského koncertu "elektrikářů ze Sydney". Pamětníci si vzpomenou na první (a dosud zřejmě poslední) vystoupení Pumpy v Havlíčkově Brodě v programu soutěžní přehlídky Rocková Vysočina v KD Ostrov (1986)

Havlíčkův Brod má v posledních pár letech skvělou žánrově čistou revivalovou kapelu a to je... Ozzy Osbourne Czech Revival. "Je nám ctí, že máme takového rockového pošuka, jako je Ozzy... takže jak říká Mistr: Let the madness begin nebo hezky česky Pojďte si zatrojčit!"
Jen pro ten dnešní den... je tu vzkříšení herálecké hard rockové party s názvem Bass (rock), z velké části v původní sestavě (Bořík, Pencroft, Fanček). Máme se na co těšit!

Hlavní program:
20:00 BASS
21:30 PUMPA
23:30 OZZY OSBOURNE CZECH REVIVAL

After party na baru:
01:00 Martin Dvořák & CO
Správci koncertu:
Ven Dy, baloo - NPGD/SKLA/KHDA
Zobrazit více koncertů ve městě Havlíčkův Brod
Sdílej koncert dál: