Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
kvě so 06

SmyslFest

Modrá Vopice


Praha, Praha 9, Praha
Ukázat na mapě
100 Kč
Začátkem května 2009 se udál vůbec první koncert dnes již legendárního subjektu, jenž se v pražském hudebním podsvětí stal známým pod názvem Smysl Decibelu. Přestože se toto uskupení již pět let nepovažuje za aktivní kapelu, letos pořádá svůj třetí výroční reunion pod hlavičkou SmyslFestu - tento rok tedy například pod názvem SmyslFest 2017.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít atmosféru pražských klubů z dob přelomu nultých a desátých let současného století, kdy tito pionýři homeless punku - potažmo jeho odvětví flanel punku - představovali stálici na místní hudební scéně. Stejně jako v minulých letech bude hostitelem akce klub Modrá Vopice v pražských Vysočanech.

Exkluzivně zde bude k dostání také nejnovější hudební materiál z produkce těchto homelesspunkových rutinérů, a sice živé CD Live @ Dvoulitr za akční festivalovou cenu 50 Kč!

Tímto si vám dovolujeme představit interprety, kteří letos vystoupí:

17.00 RozHudA
18.00 Hliníkové lopatky dědečka Pipýna
19.00 Od zítra nehrajem
20:00 Fünf
21.00 Smysl Decibelu
22.00 The A-BOMB
23:00 Vychcaný knedlíky

Vstupné na akci činí pouhých 100 Kč. Těšíme se na vás!

Tradiční videopozvánka k akci zde: https://youtu.be/-gUj3cuc8ZM
Správci koncertu:
Skrehota, hnidopich
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: