Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
kvě so 06

SmyslFest

Modrá Vopice


K Žižkovu 381, Praha 9, Praha
Ukázat na mapě
100 Kč
Začátkem května 2009 se udál vůbec první koncert dnes již legendárního subjektu, jenž se v pražském hudebním podsvětí stal známým pod názvem Smysl Decibelu. Přestože se toto uskupení již pět let nepovažuje za aktivní kapelu, letos pořádá svůj třetí výroční reunion pod hlavičkou SmyslFestu - tento rok tedy například pod názvem SmyslFest 2017.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít atmosféru pražských klubů z dob přelomu nultých a desátých let současného století, kdy tito pionýři homeless punku - potažmo jeho odvětví flanel punku - představovali stálici na místní hudební scéně. Stejně jako v minulých letech bude hostitelem akce klub Modrá Vopice v pražských Vysočanech.

Exkluzivně zde bude k dostání také nejnovější hudební materiál z produkce těchto homelesspunkových rutinérů, a sice živé CD Live @ Dvoulitr za akční festivalovou cenu 50 Kč!

Tímto si vám dovolujeme představit interprety, kteří letos vystoupí:

17.00 RozHudA
18.00 Hliníkové lopatky dědečka Pipýna
19.00 Od zítra nehrajem
20:00 Fünf
21.00 Smysl Decibelu
22.00 The A-BOMB
23:00 Vychcaný knedlíky

Vstupné na akci činí pouhých 100 Kč. Těšíme se na vás!

Tradiční videopozvánka k akci zde: https://youtu.be/-gUj3cuc8ZM
Správci koncertu:
Skrehota, hnidopich
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: