Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
lis pá 10

• TTRec. party vol. V • Up!Great | X-Core | Fourth Face

Barrák


Havlíčkovo nábřeží, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava
Ukázat na mapě
120,- / 150,- // 200,-

Předprodej vstupenek:

UP!GREAT
Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky a jejich song Empty Minds byl vybrán jako track no.1 na kompilaci Rock4life baltimorského vydavatelství Quickstar production/USA. Vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. V roce 2016 U!G intenzivně vymetali kluby po celém Česku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české klubové alternativní scény.
Odehráli společné koncerty s Atari Terror, Satisfvcktion, Colp, Jolly Joker & PBU, Už jsme doma, X-Core, Endless, The Paranoid a letos v březnu sdíleli pódium s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer. Rok 2017 nevěnují jen koncertům, ale pracují na novém CD, které by mělo vyjít v průběhu roku 2018, ve kterém kapela oslaví 10 let své existence.
https://m.facebook.com/UPGREAT-15670166

X-CORE
Kapela X-CORE vznikla v roce 1998, kdy šlo čistě o garážový projekt. Zvrat nastal v roce 2001, kdy skupina natočila první promo CD s výborným zvukem a pozitivními reakcemi okolí. CD dobře ohodnotili i recenzenti a kapela díky tomu mohla vyrazit na menší festivaly a probourávat se do klubové scény. Dnes mají za sebou šňůry s kapelami Pro-Pain, Sepultura nebo In Flames, X-cédéček, X-koncertů, X-festivalů, X-pařeb >>> X-Core >>> jedna z nejaktivnějších českých kapel se na vás těší na TTRec. party.Jejich tvorba se posunula do moderního metalu, což dokazuje čtyř songové EP s názvem „Pokora“, kde k songu „kupuj konzumuj a chcípni“ natočili úspěšný klip. Skupina se personálně velmi ucelila, koncertuje hlavně po ČR a SR. Tvoří výhradně v češtině a aktuálně je venku nový klip k songu „Ona to ví“.
https://m.facebook.com/xcoremetal/…

FOURTH FACE
Historie Fourth Face se začala psát už se vznikem někdejší sokolovské hardcorové scény v r. 1994, a to po rozpadu legendárních formací Svobodné slovo a Stres. (aktivním jádrem kapely je dodnes Milford) Po krátkém působení FF vydávají první promo/EP a úspěšně pronikají na tehdejší klubovou scénu, jejíž základnou se stává právě západočeský region.Mají za sebou spoustu koncertů, čtyři CD a supporty pro Live Of Agony, Ill Niño, Sepulturu, Clawfinger, Sick Of It All, Agnostic Front, Suicidal Tendencies nebo Waltari.
https://www.facebook.com/Fourth-Face-67…
Správci koncertu:
TTRec., palec, Hanyzzz
Zobrazit více koncertů ve městě Ostrava
Sdílej koncert dál: