Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
bře so 18

JAK TO BYLO - JAK TO JE!? Vol. VIII

-

Duku duku


9. května 19, Moravská Třebová
Ukázat na mapě
Festival je každoročně pořádán v měsíci březnu, již od roku 2009, kde se poprvé konal v Rychnově na Moravě, v tělocvičně. Snaha o pořádání kulturní akce byla již mnohem dříve, ale jelikož tento žánr vzbuzuje v lidech nedůvěru a strach, bylo těžké sehnat vhodné prostory pro pořádání. Ze stejného důvodu nebylo možné uspořádat druhý ročník hned v roce 2010, ale až v roce 2011 v KD Luková, kde byl pořádán do roku 2015.
Bohužel, starostka obce nám od začátku házela klacky pod nohy... Došlo to tak daleko, že nás to dohnalo změnit lokál a akci přesunout do Moravské Třebové, do bývalého Zappa clubu (dnes KF CLUB). Letos poprvé se fest přesouvá do Duku Duku v MT.
V Lukové v kulturáku to byla radost, ale i velká starost, náročná příprava, úklid atd... Život jde dál, tak buďme rádi, že fest nezahynul!!!
Akce je pořádána lidmi, kteří se vlastní iniciativou snaží podporovat tuto scénu bez nároku na honorář. A to je zajisté klíč, k úspěšnému a snad i oblíbenému komornímu festivalu.
Správci koncertu:
Kouba, Martin Sedlák
Zobrazit více koncertů ve městě Moravská Třebová
Sdílej koncert dál: