Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
bře pá 24

Koncert U Kanára

-

Rock klub U Kanára


Chomutovská 60, Jirkov
Ukázat na mapě
dobrovolné
Hrají:
EÁ - experimental/ experimental (Suchá u Nejdku)
http://bandzone.cz/eadisharm
&
HADEM PRO MÉHO MUNGA - garage/noise/post (Chodov u KV)
http://bandzone.cz/hadempromehomunga
&
KICK. - alternative hip hop live band/ Chodov u KV)
https://www.facebook.com/kapela.kick/…

Vstup: DOBROVOLNÝ

Info:
Eá jsou dva týpci a typka za bubnama. Matematika, trochu jazzu a disharmonie. Instrumentální a experimentální muzika, co rozhodně není na jeden, ani druhý. ani třetí.....ani č.........ani devátý poslech. Rozhodně je na co stát s otevřenou pusou, neb týpci hrávali ještě u západočeských kultů Negero.

To Hadem pro mého munga jsou instrumentální duo basa-bicí. Trochu romantiky, trochu smutku, trochu těsta do díže, sem tam post hardcore a hluk. Venku mají split s Le Baind de Miad, kde jsou skladby nahrávány ještě s kytarou, ´žel personální změny bývají a nyní to ´Hadi´ valí ve dvou. Přijď se juknout, jak to šlape.

Kapela Kick. byla založena v roce 2015 rapperem Kick Dickrem, kytaristou Ferym a bubeníkem Franzem (oba I Warned You). Dále se k nim postupem času přidává Lukáš s baskytarou. Kapela přehrává Kick Dickerovo písničky + dělá vlastní tvorbu. Jedná se o minimalistické samply doplněné živou kapelou. KICK. za svou existenci stihl vystoupit například po boku známého rappera/zpěváka/umělce Jamese Cola nebo svou show podpořit Denní stacionář Mateřídouška.
Správci koncertu:
Zdenda, Richard Benes
Zobrazit více koncertů ve městě Jirkov
Sdílej koncert dál: