Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj so 15

POPs - Best Of Pop 80-90´ LIVE

Buena Vista Club


Kollárova 323/20, Plzeň 3, Plzeň
Ukázat na mapě
100,-
Svojí klubovou premiéru si odbude v sobotu 15.10.2011 skupina POPs, která si vzala na mušku největší hity světového popu 80´ a 90´ let. Tato partička kolem charizmatického zpěváka Filipa Nováčka, známého např. z Pilsen Queen Tribute Band a z dob dřívějších např. z Extrabandu či Rio Grande, existuje teprve krátce, leč její sestava napovídá, že nejde o žádné nováčky nýbrž o ostřílené muzikanty, kteří se již mnoho let objevují na hudební scéně. Za bicí usedl David Švandrlík (Lucie Revival, OKII Band), basové kytary se zhostil Honza “Somy“ Somolík (Gang Ala Basta, Buster Nixon), na kytaru Michal Beránek (Six Or Three, OKII Band) a na klávesy Pavel Polák (ex Boomerang).
Jak je již uvedeno výše a koneckonců tomu napovídá i název této kapely, můžete se tešit na pop 80´ a 90´ let a to konkrétně na hity Michaela Jacksona, Phila Collinse, George Michaela a mnoho dalších.
Vystupující kapely:
Správci koncertu:
$۝МЧ
Zobrazit více koncertů ve městě Plzeň
Profilový obrázek POPs - Best Of Pop 80-90´ LIVE
Sdílej koncert dál: