Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj po 24

Výroční koncert Marthy a Teny Elefteriadu k výročí 40. let jejich kariéry

divadlo Broadway

Praha, ČR

24. 10. 2011 v 19:00 v Divadle Broadway v Praze, (Na Příkopech 31, Praha 1), vystoupí zpěvačky populární hudby Martha a Tena Elefteriadu.

Českou část doprovodí vynikající revivalová kapela Professor pod vedením Richarda Markuzziho. Zazní zde nejúspěšnější hity Marthy a Teny, Od zítřka máme dovolenou, Svatojánská pouť, Dál než slunce vstává, Soolejmon, Je to on, Zpívej tu píseň kouzelnou, Tohle boogie aj.. Řecký repertoár doprovodí muzikanti, se kterými Martha a Tena spolupracují v posledním desetiletí, Jannis Asarlidis (buzuki) a Thomas Petsinis (kytara). Zpěv Marthy a Teny neztratil nic ze svěžesti, kterou se vyznačovala jejich muzikantská energie. Barvy a sladění jejich hlasů, v našich krajích tak vzácné, silný emotivní náboj a profesionální výkon, zazní tento večer naplno. Jejich nejkrásnější písně uslyšíte v srdci Prahy v krásném prostředí divadla Broadway 24.října 2011.
Vystupující kapely:
Správci koncertu:
Vlastimil Novák
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Profilový obrázek Výroční koncert Marthy a Teny Elefteriadu k výročí 40. let jejich kariéry
Sdílej koncert dál: