Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
říj pá 07

Aorta a Colymbosathon Ecplecticos

-

Saloon


Na Kopečku 200, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Ukázat na mapě
...
Business as usual hrají melodický hardcore. Čerpají z bostonské straight edge školy Ten Yard fight, Have heart, ale také z washingtonských straight edge Champion. Upřímný texty, bez zbytečný pózy vás rozběhá do circle pitu a vynese do stage divingu! Tělocvik jak má bejt!
Businessmany doprovodí známé tváře brandeyské scény, COLYMBOSATHON ECPLECTICOS hrající… jak to popsat? Prostě Sado-grind-black-power-violence. Vyznáš se v tom? Že ne? Vždyť jsou na to jenom dva, tak to asi nebude tak složitý a nářez je to pekelnej. 2 x 333!!!
Poprvé (oficiálně) se představí místní banda AORTA v rodném městě. Hardcore/punk ve kterém můžeš slyšet střípky kapel, které již na domácí scéně nepůsobí. Hudba nepostrádá osobní texty s politickým přesahem a upřímností.
TENTO KONCERT BUDE POSLEDNÍM JAK PRO COLYMBOSATHON ECPLECTICOS TAK PRO AORTU! ALESPOŇ DO KONCE TOHOTO ROKU. ČLEN OBOU KAPEL – FOSSIL ODLÉTÁ DO ZAHRANIČÍ…
See you in Saloon Bar, Barbaři
Brandeys city rockers
Správci koncertu:
fossil, saloonbrandys
Zobrazit více koncertů ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Profilový obrázek
Sdílej koncert dál: