Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
čvc pá 12

Na konci světa fest 2013

-

Rekreační středisko "Ztracené údolí"

Bečice, ČR

dobrovolné
Druhý ročník multižánrového nekomerčního ekofestivalu “Na konci světa fest” startuje v pátek 12.7.2013, končí v neděli 14.7.2013 a stejně jako v roce 2012 se bude konat v rekreačním středisku “Ztracené údolí”

Na festivale se můžete těšit především na živé hudební vystoupení, divadlo, promítání dokumentárních snímků a další. Letošní ročník nabídne více kapel a především vystoupení, které se loni neobjevily.

Festival je šetrný k přírodě, třídíme odpad a je zde také možnost odevzdat k ekologické likvidaci Vaší vyřazenou elektroniku.
Za odevzanou elektroniku (drobnou), máte možnost získat poukazy na pivo zdarma. Firma Komacu.cz která poukazy sponzoruje Vám takové poukazy nabídne za rozbité telefony, notebooky,počítače, televize apod.

Vzhledem k tomu že celá akce je nezisková, rádi uvítáme sponzorské dary, které se použijí na pokrytí nákladů produkční techniky, pronájmem prostor a honoráři jednotlivých učínkujících.
Správci koncertu:
pete5
Zobrazit více koncertů ve městě Bečice
Sdílej koncert dál: