Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
lis čt 24

PŘEDVÁNOČNÍ METALOMÁNIE

Praha, ČR

250
Již třetí ročník Koncertu proti totalitě proběhne 24. listopadu v KC Vltavská. Po bigbítovém koncertu k 20. výročí sametové revoluce a po loňském punkovém koncertu, proběhne letos metalový koncert s názvem „Předvánoční metalománie“, na kterém vystoupí kapely Arakain, Miloš Dodo Doležal, Titanic a Booters.

Metalovým večerem bude provázet hudební publicista Petr Korál. V pauzách mezi kapelami budou promítány dobové fotografie a krátké dokumenty o undergroundové kultuře za totality.

Koncert proti totalitě je pořádán v rámci dlouhodobého projektu Městské části Praha 7 „Totalita do 21. století nepatří!“, který má nejen připomenout události z roku 1989, ale i poukázat na čím dál častější projevy rasové nesnášenlivosti a extremismu. Principem projektu „Totalita do 21. století nepatří“ je předávat mladé generaci co nejvíce informací o aktuálních celospolečenských problémech, jako jsou extremismus, xenofobie či rasismus.
Správci koncertu:
David Strnad
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Profilový obrázek PŘEDVÁNOČNÍ METALOMÁNIE
Sdílej koncert dál: