Komunál rock-metal / Chlumec nad Cidlinou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

videoklip

Kamarádi

Když jsme včera večer diskutovali o přípravě našeho nového videoklipu, byl pro nás největší neznámou výběr osoby či firmy, která "dílko" natočí. A tu kohosi z nás napadla zajímavá myšlenka, obrátit se na naše příznivce prostřednictvím Facebooku. Pokud je tedy mezi vámi někdo, kdo má s podobnou filmařskou činností nějaké zkušenosti, ať už na úrovni hobby, či profesionálně a chtěl by se na této akci podílet i tvůrčím způsobem, kontaktujte nás (nejlépe Radka) ohledně sdělení dalších podrobností. Za Vaše podněty předem děkujeme a pevně věříme, že z tohoto nápadu vzejde příjemná spolupráce s kvalitním výsledkem.

Váš Komunál


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Klucí...ještě jednou dík za skvělej song-Interview s Bohem....Bohu-žel je to tak jak zpíváte ale kdo k tomu přikloní svý srdce a skutek pokání.....Kristovec a rock.misionář L.H....Bůh vás opatruj- neb ten Zloduch vás nebude mít rád...za slova pravdy- protože v ní nikdy nestál.....je to Otec lží.......ahoj....

kkoo2010

Děkujeme za Vaše příspěvky...Radime, tomesko, hel....a další,...hodně si vašich názorů vážíme a jsme rádi , že dokážeme oslovit nový potencionální fanoušky:-) Doufám, že v Bělotíně se naše vystoupení taky líbilo? na Severní moravu se vrátíme v prosinci s kapelou Traktor , tak doufáme , že se zase potkáme !!!!!!

Radim


Bez profilu

Čau chlapi,

vůbec jsem Vás neznal, ale v Kamenitém letos poznal. ´´Úžasné,až se divím proč máte tak málo vystoupení a proč už neválcujete Kabát a podobné sračky.
Vaše hudba má super text, příběh,dynamiku a vůbec všechno to co tady většině kapel chybí. Jste nej, nej,nej.
Jsem ze severní Moravy a vy tady moc nejezdíte,tak se chci zeptat kdy tady budete hrát a proč 16.8.v Bělotíně máte hrací čas vyhrazený na 16,15h - 16,45h.
To se snad ani nevyplatí vytáhnou nástroje.

Čau Radim

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Fanoušci: 780

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
65 236
Poslechnuto skladeb
106 637
Profil registrován
20. 1. 2010