Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Komplex Viny hardcore-punk / Poděbrady

„...panta rhei...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Krize je podvod (z LP "Výuka našeho názoru...") 357 ×
  • Krvavej Flám (z LP "Výuka našeho názoru...") 696 ×
  • V kruhu (studio 2013) 1 641 ×
  • Cirkus (verze 2013) 1 166 ×
  • Pokus o útěk (verze 2013) 1 179 ×

Novinky

15 let na scéně

Upraveno:

Zdravíme všechny kamarády, známé a neznámé!
Rok se s lety sešel a čas nám opět ukazuje, jak moc umí naplnit svou definici relativity. Svým způsobem je to jako včera, kdy jsme začínali tlačit káru svých snů, potřeb seberealizace a ventilu naší energie a myšlenek. V tradici kultury, která ovlivnila a stále ovlivňuje generace nadšenců po celém světě, s touhou být aktivní součástí DIY améby, mít možnost podpořit z našeho pohledu smysluplné aktivity, organizace či jedince. Také se samozřejmě bavit, potkávat se, potkávat vás...
Věřte tomu nebo ne, organismus zovoucí se KOMPLEX VINY je tu již 15 let. A my si řekli ok, toto již důvod k oslavě je. K oslavě právě těch výše zmíněných principů, ne s pompou, spíš pro to potkání se. Zahrajeme trochu speciální set, bude i nějaká ta novinka. K této příležitosti jsme přizvali kapely, které nás nějak ovlivnily, ovlivňují a nebo je prostě jen máme rádi (a museli jsme kurva vybírat, jinak bychom tu měli solidní víkendový festival), což doufáme oceníte!

Zažili jsme za všechna ta léta skvělé časy a hodláme v tom pokračovat, další kapitola se začíná psát 28.10. (viz "koncerty"), jste srdečně zváni!
za Lázně Noise Industries, sekce Komplex viny
naše pozvání přijali:

UŠTKNI (https://ustkni.bandcamp.com/)

- Ten specifickej sound, postupy, přístup, texty...to všechno vždycky v Rožnově bylo, snad tam na to mají skrytou manufakturu. To jsme minout nemohli... Poprvé v Poděbradech tak zahrají Uštkni! Chystejte si protijed, oči šelem jsou na číhané.
- A zrovna MacGyver bývají často do podobné škatule jako severomoraváci řazeni. Ono se asi úplně nejde divit, ale tohle není žádná kopírka! Tahle brněnská grupa zabíjí naživo i z desek a to originálně pojatým punkem, textová složka opět na skvělé úrovni! Jedeme na krev!
- S touhle kapelou jsme si vždycky sedli do noty, naposledy hráli v Poděbradech před drahnou dobou a je tedy načase udělat repete. Valašsko, punk a zase můžeme zopakovat to, co jest uvedeno výše - tedy nečekejte žádnou trendovou sračku, ale poctivou porci nasraný muziky!
- Zástupci širšího domácího regionu, nakopnutej hardcore-punk, kámoši. Chceš-li vědět, jak se na lopatě sedí, neboj a doval se podívat. Odejdeš jinej.
GODOT YOUTH tofužel nebudou, sorry!

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Rožava

Ty vole, ta komunikace tady je hrozná:) Reauju na váš příspěvek ať nám to valí:-D Díky moc kluci!! Snad klapne nějakej společnej koncert!! Třeba podzim by moh bejt ok u nás v Brandeyse..:))) Za Rožavu Fossil.. přepínám:)

Zobrazit všechny názory »