Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

King Keporkak stoner rock-hardcore / Praha

„2.9.modrá vopice“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

texty:

1. bowl

loading another bowl

hands are with sweat dripping

the warriors howl

cosmic soul transforming

into a deeper state of mind

into a deeper state of mind

too deep in the mind

too deep in the mind

the border's here

I JUST LOST MY MIND

Bio a historie

Počátky kapely sahají do jara roku 2013, kdy se basista Jan Cairola a bubeník Jakub Sedláček (tehdy ještě oba hrající v kapele Dittohead) dohodli s multiinstrumentalistou Böhörütem, že veme do ruky pro změnu kejtru (na kterou ještě v žádné kapele nehrál) a půjdou si zajamovat. Hned následující den se tak stalo a už na tomto jamu bylo jasné, že z toho něco bude…Vzhledem k tomu, že si to všechno dohromady sedlo nejvíce v pomalejších a valivějších pasážích, tak se zmiňovaní dohodli, že svoji tvorbu budou směrovat někam do vod řízného sludge metalu. Hned na začátku se vše bohužel zbrzdilo nešťastnou a vleklou zlomeninou Böhörütovy končetiny a kapela byla v podstatě až do druhé poloviny léta zmrazena. Název King Keporkak výstižně vystihuje těžkotonážnost a energii souboru, a proto ho po původním návrhu Böhörüta zbytek ihned schválil. Od té doby se začalo pilně pracovat na formování kapely a na tvorbě nových věcí. Když jich bylo pár hotových, kapela se rozhodla hledat odpovídající osobnost za mikrofón. Chvíli se zdálo, že se to podařilo v osobě Nikolaye Penev (ex-BWTS), bohužel po dvou zkouškách od společné spolupráce z osobních důvodů odstoupil. Momentálně kapela disponuje pěti věcmi, které se chystá 15. prosince 2013 nahrát (zatím instrumentálně) ve vyškovském studiu Davos.

update: Na zpěvu v nahrávkách se v současné době pracuje.

update: Na zpěvu v nahrávkách se v současné době už nepracuje.