Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kašpárek v rohlíku Lo-Fi-crossover / Kolín

„Blíží se narozeninovej mejdan v Kolíně 27.5.2017.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Festival Kefír 2016 - 4. ročník - oficiální video

Oficiální videoklip Vznik: 3.9.2016
http://www.festivalkefir.cz | Kašpárek v rohlíku se rozhodl uspořádat v roce 2016 4. ročník festivalu Kefír, což je první bejbypankový festival ve vesmíru pro rodiče a děti pod širým nebem. Festival je ryze zážitkový, takže vše, co na něm prožijete, bude uloženo hluboko v paměťové mozkové úschovně.

https://www.facebook.com/festivalkefir

Festival Kefír je bejbypankový, tedy tvořivý. A tím je jedinečný a originální. Přímo pro festival jsou vytvářeny nejen atrakce, ale i speciální nebo upravené výstupy, čímž se Kefír liší od akcí se skákacími hrady a stále stejnýmy účinkujícími. Je na něm možné zažít věci nevšední, překvapivé, zamotané, obrácené na hlavu i ty obyčejné.

http://www.bejbypank.cz/

Kefír je živá kultůra. Účinkující si musí vzít festival za svůj, podílet se na něm aktivně, užít si ho, radovat se z něj, přispívat k jeho proměnám. Program je připravován tak, aby si našli svoje maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, školáci, piškoti i ty dušené ležíci šunky v kočárku. Časově je vše uzpůsobeno věku. Do 18.00 si tak mohou vybrat všichni, v pozdějších hodinách je vše směřováno ke starším, vnímavějším, rozjetějším, ale i nespavým prckům.

...

VideoBrothers s.r.o. | http://www.videobrothers.cz | http://www.facebook.com/videobrothers