Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kašpárek v rohlíku Lo-Fi-crossover / Kolín

„Blíží se narozeninovej mejdan v Kolíně 27.5.2017.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

První narozeninový mejdlo na Kmochově ostrově v Kolíně se blíží

První koncertní mejdan je připraven na celé odpoledne a proběhne pod širým nebem již 27. 5. na Kmochově ostrově v Kolíně. A jelikož kořeny Kašpárka sahají právě sem, budou zde mít děti díky městu Kolín vstup zdarma. Jak říká sám Kašpárek: „Je třeba, aby se ta oslava pořádně rozkmitala a sunar prýštil vzduchem jak ohňostroj.“

O to se kromě kapely postará loopingový a beetboxový  mistr En.Dru a pianista, hudebník a rapper Jen Hovorka. Další třešinkou na narozeninovém dortu pak bude Kašpárkův host, černohlasatá Tonya Graves. O kvalitní hudbu a zážitek se postará také DJ Mardoša a jeho disco, divadlo U plotny, příběh o Ošklivém kačátku a celá řada bejbypankových atrakcí. Pro desítky diváků ležících na postelích „se skutečnými nebesy nad hlavou“ budou ze svých oblíbených knížek předčítat známé osobnosti z kraje. Dospěláci i děti si mohou nechat načesat číro v Bejbypankovém holičství, vyrobit výtvarný sekrement v Hovínkové dílně, natočit si sami zmrzlinu, třísknout do obřích bicích, či si zařádit  s hustorkutými kárami na dálkáč a mnoho dalšího. Propojení s Kolínem není jen historickou vzpomínkou, ale pořadatelé vyzvali ke spolupráci také místní projekty, které se představí v krásném přírodním areálu Kmochova ostrova.

„Slavit na Kmochově ostrově je víc než symbolické. Málokdo totiž ví, že ve své době byl i František Kmoch revoltujícím pankáčem, jelikož začal napříč tehdejšímu hlavnímu proudu skládat na dvě doby, což bylo pro dechovku stejně revoluční jako pro pank vznik klubu CBGB,“ dodává David Dvořák. 

Brány areálu se otevírají ve 12,30 hodin

Kašpárek také vyzívá rodiny, aby nechali auta protentokrát doma a udělali si celodenní výlet. Osobáček z Masaryčky pro „pražské bejbypankáče“ staví rovnou před branami ostrova. Cesta trvá jen necelou hodinu. To samé platí pro všechny, kteří pojedou od Pardubic. 

Více info a předprodej zde >> www.bejbypank.cz/kolin


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

vrpgahm


Bez profilu

In the course the power of medication lessen programs, we can offer you outstanding discounts out of customary superior http://noscriptcanadapharmacy.com/ online pharmacy prices. Our betray discount network providers are dedicated to increasing access to affordable drug <a href=http://noscriptcanadapharmacy.com/ >canadian pharmacy</a> and medication. Through their parley efforts with eminently pharmaceutical companies our providers make brought discounts of an normally of barely 50% off to you in requital for free.

kif17x


Bez profilu

By way of the power of drug discount programs, we can offer you relevant discounts touched in the head of conventional superior http://onlinepharmacy.today/ canadian pharmacy no prescription prices. Our shop discount network providers are dedicated to increasing access to affordable medication <a href=http://onlinepharmacy.today/ >costco pharmacy pricing</a> and medication. Middle of their decision efforts with fat pharmaceutical companies our providers accept brought discounts of an normally of practically 50% wrong to you for free.

Zobrazit všechny názory »