Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kašpárek v rohlíku Lo-Fi-crossover / Kolín

„Blíží se koncert v pražské Akropoli 20.3.2015“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

FESTIVAL KEFÍR 2016 JE TU!

Upraveno:

FESTIVAL KEFÍR 
3.9.2016 / ZÁMEK KAČINA

Kdyby Willy Wonka neměl továrnu na čokoládu, vymyslel by Kefír. Festival na jediný den v roce. V zámecké zahradě středočeské Kačiny. S přerostlým Umpa-lumpou Kašpárkem. A letos také s moderní podobou Willy Wonky, totiž Mr. Brucem z britské kapely The Correspondents.
Kvalitní program i občerstvení. Mezinárodní hosté. A žádné dětské koutky, protože tenhle festival vcucne do víru dění malé naráz s velkými. Na Kefíru je totiž jedno, koho z nich víc baví Wohnouti, Buchty a loutky, živé akvabely v zahradním bazénku nebo třeba řízení opravdového bagru.


festivalkefir.cz

Video z minulého řočníku 

Youtube Video Jek468G1hHAYoutube Video Jek468G1hHA

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Tomáš


Bez profilu

Ahoj Kašpárku,

děkuji moc za odpověď, dceři se sice víc líbí Vivi Víla, ale pro mě je mrkací hrdina nej (myslím, že i synkovi se líbí více hrdina). Děkuji za kvalitní hudbu, jsem rád, že existuje hudba pro prcky (pro prcky v každém věku...), která má hlavu i patu po textové i hudební stránce (snad nám ale děti moc nezvlčí :)). Všem zúčastněným na projektu přeji mnoho zdaru! Jedeeem! :)

Tomáš


Bez profilu

Víte někdo, kdo má na svědomí Mrkacího hrdinu 000?

Zobrazit všechny názory »