Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kanum rock-ethno / Kralupy nad Vltavou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • He Sapa 160 ×
  • River 109 ×
  • Wilds 77 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv, Bicí, Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bylo to zřejmě v roce 2005, ale možná, že ten rok nesedí. Byl jeden basák se zkušebnou (Kamont) v Řevnicích, kytaristy z venkova (Tom) a bubeník (Luky), který měl nejen bicí, ale také nadšeného taťku, který byl ochotný podporovat kapelu, která nic neuměla.

Počet členů se ustálil na tomto počtu, tedy tří. Ve více lidech bychom se už asi nesešli. Naše zázemí v zadním traktu nádražní restaurace bylo k nezaplacení. Tom z venkova to měl blízko na vlak a všichni to měli blízko do lokálu. Ten se také stal prvním podiem. Alespoň jsme nemuseli bedny tahat daleko.

Bio a historie

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
829
Poslechnuto skladeb
342
Profil registrován
29.3.2013