Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Josephine blues-folk / Praha

„Každý první čtvrtek v měsíci v Blues Sklepě!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

CarpeFest, naše oblíbená benefice

Milí fanouškové a fanynky,

dovolujeme si Vás pozvat na každoroční benefiční akci na pomoc našim přátelům ze sdružení DAR: postiženým dětem a jejich rodičům z Prahy 6. Většina z Vás už ví, oč jde, a tím pádem také ví, že muzikanti, kteřé se zřeknou svého honoráře ve prospěch dětí, by nic nezmohli bez Vás - platících (a bavících se) diváků.
Doufáme, že spolu s Vámi vytvoříme pohodový večer plný muziky a pohody. Domů si můžete odnést kromě dobrého pocitu také originální vlastoruční výrobky skláře Lukáše Hradílka. Ale co si určitě odnesete, je radostný pocit z dobrého skutku a také hudební zážitky. Těší se na vás kapely Marian Band, Tajné slunce a samozřejmě pořádající Josephine.

Vstupné z koncertu pomůže těžce postiženým dětem. Budeme se těšit! 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Dalibor

Bluesman Shop slaví první výročí.
Jako poděkování všem bluesmanům,kteří k nám zavítají,nabízíme po celý duben slevy na Cigar Box kytary,ukulele,resonátory,prostě nástroje které můžou obohatit výraz Vaší kapely.Tak neváhejte a navštivte náš e-shop www.bluesmanshop.com .
Dalibor

Lucka z Josephine


Bez profilu

Děkujeme všem nově přidaným fanouškům, hned je nám tu veseleji. :-) Za to vám chystáme v Ryběnaruby 25. února velké, opravdu velké překvapení! Lucka

Luca


Bez profilu

Děkujeme, Radovane, jsem ráda, jestli jsme vám přinesli trochu pohody.

Zobrazit všechny názory »