Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jig-Ai grind-metal / Praha

„"Rising Sun Carnage" nové CD je venku!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

ierich

nazdar Mozo, včera jsem vás slyšel v rádiu, no hráli tam i ňáký ncc hahaha

Basement Confinement

DISTURBANCE PROJECT (grind,madrid) + RAGEOUS INTENT (grind,madrid)
25.4. brno,vegalite + HIGH PURITY,KONFIDENT
26.4. uh.hradiště,mír + BOLEST BUDE VĚTŠÍ (vstup: 70kč)
27.4. žiar nad hronom,holy cross pub + ALEA IACTA EST
29.4. bratislava,fuga + ALEA IACTA EST
30.4. praha,baryton + NEEDFUL THINGS,FLUMMOX
01.5. orlová,futra + SHEEVA YOGA

Laukáč

Teda pánové,to poslední album je fakt hotovej majstrštyk,ten zvuk je úžasnej-hotovej balzám pro slechy.Pro mě jeden z nejvýraznějších grind počinů posledních let.Jen mám trochu obavy,že tohle už asi nepřekonáte.
(Nejen) díky vám patří českej grind k nejlepším na světě! Díky moc chlapci,hrajete fakt suprově!!!

Diktator1976

Překrásný a profesionální bordel.Tak ti nevím, ale stává se mi jednou, maximálně dvakrát do měsíce, že narazím na smečku,kterou si pustím a ihned se mi její tvorba zavrtá do slechů jako těžkotonážnímu bagru do základů budoucí fabriky rypadlo.Teď se mi to stalo. Budu muset zvednout svojí línou prdel a zajít někdy na vaše vystoupení,až tak mě váš výlev nadchl, určitě mi čeká bezva pařba a poznání :).Nemám vždy dobrý pocit z toho, že se diskuse kolem grind-core redukuje na otázku,zda se vůbec ještě jedná o plnohodnotnou muziku.Například fyzicky náročný hudební bicí nástroj, který je stále některými kritiky, zejména z řad disko fans(spolupracovníky si nevybereš) považován jen za producenta hluku,to bych vždycky zvracel když to slyším,ale člověk si musí zanechat odstup a trpělivě diskutovat.Jelikož jsem všestranná osoba která je o muzice schopna diskutovat s kýmkoli,tak si musím čas od času vyslechnout i takové plky.Ať si to každý zkusí a potom ať mele pantem.Jste výborní chlapci a přeji jen dobré,ave Diktátor.

1 2 3 4 5 68101316202428313335 36 37 38 39