Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jezerel hardcore-experimental / Třebíč

„nové CD jde do mastru“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

jezerel

Zdar jaksviň. Díky za tvůj velmi pozitivní vzkaz Draco i všem co přišli ! Nám se ve Schrotě taky hodně líbilo, jelo to tam jak píšeš, však kdo nebyl neuvěří ! A budou další akce..tentokráte je to 12.12. Třebíč. Mohli bychom opět něco hodně dobrýho zopakovat v Brně, navrhuji začátek února.. i s hosteskama pro každýho pána :-) Máš nějaký dobrý tip na klub v Brně? trocha se do teho organizování zase opřu. Pozdravy tobě i všem fans. Indian Ondřej

dracomalfoy

za ty roky co už mám, vím, že blázni a šílenci by se neměli pouštět k internetu, ale taky už vím, že za tím co píšu si stojím i po tom, co to hnusný slunko rozerve ráno moje víka.
Ten koncert byl naprosto sqvělej (10.10.2015 Schrott Křenová 291, Brno - nikdo mě neplatí, ale kdyby chtěl, klidně mě může kontaktovat e-mailem : )
v Schrott(U) jsem byl poprvé, a to jsem si myslel, že brněnské "kluby" znám.
Pochválen byť Jezerel, že jsem tam kvůli nim zašel, protože , (teď nevím jak to nazvat - klub - hospoda) - je sám o sobě naprosto úžasnej kulturní zážitek. Akorát těch bab jsem tam, kvůli tomu industriálnímu prostředí moc nenašel. O to krásnější pak byly ty co jsem našel. Smrt tuctovým blondýnám : )
Jen doufám, že to nebude číst ta má, protože taky není tuctová.
Ať žije JEZEREL, Dědek, šlachy, střeva, mary, jane, madam a všichni ti úžasní lidé, co tam dělali tak krásný bordel.
Neděle 1:15:00 ráno : )

Zobrazit všechny názory »