Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jeruzalem black-metal / Kopřivnice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

UNDERGROUND

Upraveno:

"ON HALF WAY TO BETHLEHEM"

TAKHLE SE JMENOVALA PRVNÍ DESKA MORAVSKÝCH CHLAPÍKŮ , PRVNÍ DESKA KAPELY JERUZALEM. V MÉDIÍCH A PŘEDEVŠÍM NA SVATÉ PŮDĚ CÍRKVE , TAKÉ JAKO POSLEDNÍ POČIN. KRÁTKÝ ŽIVOT TOHOTO LIHOVÉHO SPOLKU BYL SMUTNÝM PŘÍBĚHEM , KTERÝ BYL ZAPIT DOSLOVA OBŘADNÝM ZNEŮCTĚNÍM JATER. JIŽ OD TĚCH DOB UBĚHLO MNOHO LET A LOGO JERUZALEM SE ZANESLO PRACHEM A ZATUCHLINOU. OVŠEM TI KDO ZAPOMĚLI A POHŘBILI , CO BYL TENHLE SPOLEK ZAČ , NECHŤ SE TŘESOU BLÍŽICÍCH SE DNŮ. iNKVIZICE SVOU PRÁCI TEHDY ODFLÁKLA A Z ŮTROB HROBKY SE NA POVRCH VYHRABAL MATERIÁL, KTERÝ JEŠTĚ NAPOSLEDY JAKO NEMRTVÝ, ZASADÍ VŠEMU SVATÉMU KRVAVÝ ŮDER. ČTYŘI PEKELNÉ SONGY NAHRANÉ V ZATUCHLÉ PODZEMNÍ KOBCE , KDE I MRTVÍ PIJOU ZLATAVÉ MOKY MÍSTO VĚČNÉHO ODPOČINKU.

"POSLEDNÍ KRISTŮV TANEC,SRŠNI Z OČISTCE, ČLOVĚK ČLOVĚKU VLKEM JEST A PŘEDPOVĚĎ POHŘBU" ZAHRANÉ TÍM NEJUNDERGROUNDOVĚJŠÍM ZPŮSOBEM, TAK JAK TO U TÉHLE KAPELY BYLO VŽDY ZVYKEM.

HERETIC METAL VE SVÉ NEJRYZEJŠÍ PODOBĚ.....



NA PŮL CESTY DO BETLÉMA

Zdravím všechny ze záhrobí , hecli jsme se a stvořili pár kacířských kladeb,které hodláme předvést teď nejspíš na posledním vystoupení v Kdyni za pár dní,ovšem nebude asi konečná, a  na podzim vše uložíme na CD aby všichni ti kteří nás podporovali v dřívějších dobách fungování kapely, nás mohli mít na památku ve svých přehrávačích....nechť  teče alkohol do našich hrdel a vůbec všude kolem!!!!!

 


Fanoušci: 32

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 466
Poslechnuto skladeb
677
Profil registrován
2.8.2010