Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Je na malinách pop-rock / Praha

„Nové EP Došly modré propisky zveřejněno!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 68101317212632384348525456 57 58 59 60

Změna složení kapely

Vážení přátelé,

se slzou v oku musíme bohužel oznámit, že Eliška Moravcová, která obsluhovala černobílé klapky u nás v kapele již od roku 2015, odchází. Nesdíleli jsme stejné pocity z naší muziky a tak Elí dala přednost pouze kapele Pilot Study (kde část naší kapely také hraje, takže potkávat se naštěstí budeme i nadále :-) ). Přejeme Elišce všechno nejlepší v jejím další nejen muzikantském životě! :-) Byly to moc fajn roky.

Tohle rozhodnutí viselo ve vzduchu již déle a tak jsme vše mohli v klidu probrat a rozmyslet. Zároveň byl čas se porozhlédnout po vhodné náhradě a nakonec se samozřejmě podařilo :-) „Ulovili“ jsme výborného hráče, kreativce a experimentálního ducha Járu Šimka, který po Elišce převezme „žezlo“. Prosíme velký přivítací aplaus!

První koncert, kde nás uvidíme v nové sestavě, bude již 3. listopadu v klubu Kain v Praze, tak si to určitě nenechte ujít! Zároveň se tam ještě symbolicky rozloučíme s Eliškou, která si s námi zahraje 2 její nejoblíbenější písničky.

Budeme se těšit!

Vaše Maliny

---


Report z Jasný Festu vol.1

Milí přátelé!

V pátek 14. září se na prknech divadla Dobeška odehrálo nevšední představení. Jasný Fest se rozezněl po širokém okolí, stejně jako nadšené ohlasy na kapely, které vystoupily – Magnetikum, Klokain, MamaHotel a Jokers. Všem těmto kapelkám moc děkujeme, že se zúčastnily tohoto prvního ročníku přehlídky, která měla za úkol především spojovat pražskou klubovou scénu do unikátního celku.

Součástí projektu je i naše CD „Došly modré propisky“, které obsahuje singly všech zmíněných, našich spřízněných, kapel. To jste dostali ke vstupence na Jasný Fest a doufáme, že se již točí na plné obrátky ve Vašem přehrávači! A pokud jste náhodou nemohli v pátek dorazit, nezoufejte! Unikátní CD prodáváme na našich koncertech nebo přes internet za krásných 100 Kč. Naše písničky z tohoto alba si můžete poslechout zde v přehrávači. A jak již tradičně, vše je ke stažení zdarma.

CD nám přímo na festivale pokřtil Michal Novák alias Majkláč, hudební protagonista a zakladatel Bandzone.cz, což je bomba a my mu moc děkujeme! Jsme rádi, že naše snaha o propojení pop-rockové scény v něm vyvolala pozitivní emoce :-)

Děkujeme všem fanouškům, že nás podporují a chodí na živé koncerty. Velmi si toho ceníme a jen díky Vám něco jako Jasný Fest mohlo vzniknout. Choďte i nadále a my pro Vás vymyslíme další skvělé akce! :-)

Vaše Maliny

---

 


Jasný Fest!

Upraveno:

Již 14. září chystáme pro Vás velkou akci! Největší, jakou jsme kdy s kapelou pořádali. V divadle Dobeška se spojí pražská klubová pop-rocková scéna a předvede Vám nabušenou předváděčku na festivalové přehlídce kapel Jasný Fest. 5 kapel se spojilo, aby vytvořilo nejen tento festival, ale také unikátní split CD, které obsahuje naše nové EP a 4 singly. Společně s námi tak uslyšíte naživo i studiově naše dlouholeté kamarády na scéně: Magnetikum, Klokain, Jokers a MamaHotel. K tomu všemu se na Vás chystá promítání videoklipů včetně našeho premiérového "Nespěchám" a budete mít možnost si koupit jedinečné kapelní suvenýry (my třeba chystáme cool trička!). Ochutnejte v přehrávači nový singl našeho EP a jestli se Vám líbí, určitě dorazte!

Lístky si kupte raději v předprodeji přes webové stránky divadla Dobeška → https://1url.cz/KML9e. Prodávají se za 100 Kč pro studenty, 150 Kč pro ostatní. Na místě pak budou za 200 Kč. K lístku Vám na místě dáme CD zdarma! :-)

Budeme se na Váš těšit!

Vaše Maliny

---


1 2 3 4 5 68101317212632384348525456 57 58 59 60