Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jazzová porucha jazz / Písek

„se připravuje na koncert v Čimelicích“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hrajeme ve složení:

Anie Cibulková - zpěv

Martin Boček - tenor saxofon, příčná flétna

Vašek Boček - pozoun

Dominik Kučera - klarinet

Marek Tyle - baskytara

Jenda Kotek - klavír

Víťa Kučera - bicí

Zprávy ze zkoušek, podrobnější články o kapele a něco navíc na http://www.dominikkucera.com/jazz-band/

Bio a historie

Na vznik kapely panuje několik názorů. Tzv. "násilná teorie", kterou razí především Martin, zní, že Vašek neměl co dělat a přinutil zase další lidi ke hraní, "přátelská teorie" Vaškova se opírá o tvrzení, že v létě 2010 se několik kamarádů domluvilo a začalo scházet po domácnostech za účelem lehkého jazzování. Teorie ostatních členů nejsou příliš známy.

Všichni jsme v tomto ohledu byli začátečníky a velmi svépomocně jsme se začali učit, co a jak se teda v tom jazzu hraje. Zlomový byl příchod baskytaristy Marka, který to ví a postupně nás proto usměrňuje, jak se svými nástroji zacházet.

V březnu se naše bezvýhradně mužská kapela rozšířila o zpěvačku Aničku.

Po dlouhých rozvahách jsme si zvolili jméno Jazzová porucha, Jendův návrh pojmenovat nás prvními slabikami jmen Honza-Vašek-Dominik se neujal.

 

Fanoušci: 11

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 601
Poslechnuto skladeb
840
Profil registrován
8.4.2011