Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jaromír Hadraba pop-folk / Dolní Lhota

„Stahujte moje nové album!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Opilecká- Pegasky a jiný voloviny (2014) 107 ×
  • Láf song- Pegasky a jiný voloviny (2014) 73 ×
  • Vánoce- Pegasky a jiný voloviny (2014) 51 ×
  • Sen- Pegasky a jiný voloviny (2014) 66 ×
  • Niva- Pegasky a jiný voloviny (2014) 49 ×
  • Kolotoče feat. Jareg z Trosek- Pegasky a jiný voloviny (2014) 47 ×
  • Čundr- Pegasky a jiný voloviny (2014) 40 ×
  • Podvedl jsem tě- Pegasky a jiný voloviny (2014) 51 ×
  • Teď si- Pegasky a jiný voloviny (2014) 34 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsem písničkář tělem i duší. Umím hrát na spoustu hudebních nástrojů. Jmenovitě na: kytaru, ukulele, basu, harmoniku, benjo a bubny. V mých textech nejčastěji řeším lásku, alkohol a pivo.

Bio a historie

Narodil jsem se 21.5. 1972 v Nové Lhotě (okres Blansko). Už na učňáku jem si celkem pobrukoval. Po škole jsem začal pracovat v šachtě. To jsem si začal pobrukovat ještě mnohem víc (hlavně o poledních pauzách). K třicátým narozeninám mi moje první žena dala kytaru. Poté jsem se rozvedl a kytara bylo jediné, co mi z manželství zůstalo (byt a auto dostala žena). Protože jsem se neměl kde umývat, vyhodili mě z práce. Toulal jsem se po ulicích s kytarou a spacákem. Najednou mě napadlo, že bych si mohl vydělat nějakou škváru broukáním a hraním na kytaru. Rozdělal jsem spacák na ulici a začal hrát. Postupně jsem zdokonaloval můj um. Stal se ze mě písničkář. 

V listopadu 2014 mě na ulici oslovil ředitel labelu PUSSY RECORDS a dal mi jedinečnou nabídku - vydat si desku. To co následovalo bylo jako sen. Přišel jsem do profesionálního studia (studio WILD BITCHES) a pracoval s těmi největšími profesionály (Anthony Horse Dick). Byla to dřina, ale nakonec jsem vypotil čtrtáct songů a label z nich vybral devět na desku. Sen pokračoval dál. Odletěl jsem do New Yorku nafotit promo fotky s fotografem, který fotil skutečné hvězdy (Greg Fucker, Fuck DeLa Mad). Dne 28.12. 2014 se album dostalo na pulty obchodů a začala nová etapa mého života...

Fanoušci: 55

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
550
Poslechnuto skladeb
525
Profil registrován
29.12.2014