Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Janberi folk / Liberec

„CD k prodeji a další koncerty se blíží!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kam?- 10 PILÍŘŮ (2017) 3 ×
  • Královna z Nemanic- 10 PILÍŘŮ (2017) 8 ×
  • Hluboko- 10 PILÍŘŮ (2017) 5 ×
  • 10 PILÍŘŮ- 10 PILÍŘŮ (2017) 4 ×
  • Po/minutá(ch) (Live 2015) 174 ×
  • 07 - Rodičovská (live 2013) 318 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

CD 10 PILÍŘŮ

Do playlistu přidány 4 písně z nového alba 10 Pilířů a také fotky z křestu cd v Experimentálku, děkujeme za výbornou atmošku na koncertě, bez Vás by nás to ani nebavilo:)

Kdo by snad chtěl CD zakoupit, je to možné! Prodáváme je za 200Kč/ks u kohokoli z kapely. Případně cd umíme poslat aj poštou;-)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Judith

Milí Janberi,
posílám velké díky a potlesk za vaše CD. Musím říct, že co píseň, to skvost. :-)Jani, Tvoje písně jsou jednoduše "chytré" :-) a máš velký dar ve všech svých spoluúčinkujících. Celé dohromady je to nádherně barevné, nápadité, plné niternosti i nadhledu, prostě života...
Be blessed!


Dan


Bez profilu

Koncert v Lidových sadech 21. 1. 2015 v Experimentální studiu začal v komorní atmosféře. Velmi rychle se však Experimentálko zaplnilo. Dobrou volbou byla předkapela, která navodila pohodovou atmosféru. Potom nastoupila skupina Janberí, která to od začátku rozjela střídáním rytmických a pomalých skladeb. Střídání zpěvů, hudebních nástrojů a výběr skladeb mě velice bavil. Týna se saxofonem písně příjemně podbarvila a Janek svým zpěvem dobře ladil se zpěvačkou Janou, která pobavila publikum i vtipnými střípky ze života. Na závěr koncertu si posluchači vyžádali ještě přídavek. Smekám před umem a nasazením všech muzikantů.
PS: Je dobré si tuhle kapelu občas poslechnout. Určitě si to skupina Janberi zaslouží.

Zobrazit všechny názory »