Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jananas classical music-pop / Holešovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Raut (Jananas, Indies Scope, 2010) 19 993 ×
  • GPS (Jananas, Indies Scope, 2010) 17 631 ×
  • Bílý sex (Jananas, Indies Scope, 2010) 16 560 ×
  • Model (Jananas, Indies Scope, 2010) 14 583 ×
  • Zálohovaná (Jananas, Indies Scope, 2010) 12 784 ×
  • Raut (Kubatko remix, 2011) 7 832 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Casting (DEMO na to!, 2008) 17 067 ×
  • Taťána (DEMO na to!, 2008) 9 232 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Z i-legalne.cz:

"Jejich hudba, to jsou silné a netuctové melodie, moderně znějící střídmé akustické aranže a především vokál charismatické Jany Ivanovič-Infeldové. Ta patří bezpochyby mezi nejvýraznější pěvecké talenty, co se na tuzemské scéně za poslední dobu objevily." 

Z www.ceskatelevize.cz:

Zatím širšímu okruhu fanoušků neznámá tvorba této mystifikační tříčlenné formace má podle některých znalců šanci stát se výrazným objevem letošního roku. V písních Jananasu na první poslech zaujme charismatický hlas Jany Infeldové, který se noří z hlubin tichého vesmíru, rozzáří se v emociálních pasážích jako kometa, aby zanechal posluchače v úžasu a pokoře.

Z týdeníku Týden:

"Jana Infeldová sice kdysi svou ironií zpestřovala televizní seriál Rodinná pouta, ale folkoví posluchači ji už několik let znají především jako výraznou zpěvačku tria Jananas. Jeho debutové album představuje až překvapivě vyzrálou porci písničkářství i nenásilného humoru, plného sarkasmů, ironie a až podvratného přístupu k významu pojmu "korektní". Místo o orosené pasece se tak na albu zpívá o vlivu médií, GPS, radovánkách seniorů, bodu G i lákavém obsahu ledničky. Zároveň hudebně představuje zcela současnou tvář folku, ovlivněnou třeba i hip hopem, plnou chytrých a nepodbízivých melodií. Hravá a přítulná deska. " (Antonín Kocábek)

Z www.rozhlas.cz

"Je mi jasné, že bude hudba Jananas hodně srovnávaná s tvorbou Xindla X – společnými znaky jsou punkový přístup k textům a chuť si hrát se slovy. Ale jinak je Jananas o patro výš. Album produkoval Martin Ledvina, původně trio bylo rozšířeno ještě o bicí a perkusivní nástroje. Hlavní je se nebát, takže Jananas klidně v jedné písni skříží folk, beatbox a dub. Hlavní zbraní pak zůstávají texty – chytré, vtipné, nápadité a charakteristický projev frontmanky Jany Infeldové, která je prostě Dokonalá."(Tomáš Klement)

Další info na:

www.jananas.cz

Jananas na facebooku!

Objednat desku můžete zde (CD i mp3):
http://indies.eu/alba/760/jananas/

 


Bio a historie

 

       Naše duo tvoří:

         Jana "Zpěv" Infeldová                                                  

                Jan "Kytara" Vávra                                                              

                         Jaromír "Baskytara" Fulnek