Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jakýkoli zvuk ethno-alternative / Třešť

„Intuitivně imaginární improvizace“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

--- Vítejte ve světle intuitivně imaginární improvizace ---

Upraveno:

Základ naší hry tvoří didgeridoo, djembe, darbuka, šamanský buben, cajon, baskytara, kytara, elektrická kytara, housle, ukulele, dřívka...rádi si taky zazpíváme.

Hrajeme od klidných ambientních tónů, až po svižné, rytmické, k tanci vyzívající kousky.

Naše hra je založena na intuitivně imaginární improvizaci, kde dopředu nikdo neví, co budeme hrát, a co z toho vznikne. Výsledné hraní se odvíjí od naladěnosti nás, posluchačů, účastníků, publika, prostoru... Občas se v hraní může objevit trocha asynchronity, odchylka od rytmu, což jen uvozuje autenticitu a 'nedokonalost' našeho hraní. Na dokonalosti samozřejmě pracujeme, stejně jako na kvalitě nahrávek. Zatím nahráváme na jeden mikrofon. Po Vánocích kvalita nahrávek stoupne. Skladby jsou záznamy ze zkoušek.

Na přání pořádáme Muzikohraní pro děti a Intuitivní tančírnu pro dospělé.

Muzikohraní pro děti

Muzikohrátky pro děti v doprovodu rodičů, nebo učitelů v případě hraní ve škole. Děti si mohou samy zvolit svůj příběh, který je bude provázet, a který budou během hraní prožívat a představovat si. Tématem například může být 'Dobrodružná výprava lodí na neznámý ostrov'. Během příběhu si děti vyzkouší hru na hudební nástroje z různých koutů světa, zazpívají si v doprovodu zpěvačky Diany, nebo můžou celý příběh protancovat a proskotačit v doprovodu Jakéhokoli zvuku. Pokud si téma příběhu děti rozmyslí předem, mohou si připravit kostýmy, kulisy a různé rekvizity.

Ve školách se muzikohraní může propojit s interaktivní výukou zeměpisu, dějepisu, hudební a výtvarné výchovy či jiných předmětů. Program děláme na míru dle konkrétních požadavků a představ.

Intuitivní tančírna pro dospělé

Tančírna laděná na míru dle naladěnosti samotných účastníků. Tančírna může být klidná, poslechová, houpavá nebo naopak burácející, rytmická, tranzovní, dovádivá, nejlépe však obsahující od každého něco. Tančírna může být i terapeutická pod vedením lektorky Páji a Soni.

V případě zájmu se ozvěte na mail tomasvoboda@seznam.cz, nebo tel. 733 576 911.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

ELIŠÁK


Bez profilu

JE TO MOCNÉ A FAJNOVÉ DÁMY A PÁNOVÉ

Zobrazit všechny názory »