Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jakub Pavlíček acoustic-rock / Čerčany

„V temnotě číhá probuzení“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

TVŮRČÍ PROCES

Tvůrčí proces je moje droga. Je to terapie. V podivných náladách sahám po kytaře a hledám vyjádření toho, co cítím. Improvizuji bez nároku mít něco pod kontrolou. A tehdy zpravidla nacházím píseň, která si žádá, abych ji nechal vystoupit z beztvaré temnoty na světlo světa. Poslušen jejímu vedení, klestím jí cestu, aby se uskutečnila. Připadám si spíš jako průvodce a strážce stezky než její autor. Sám se někdy divím, co mi vzniká pod rukama. Teprve když je píseň hotová, můžu ji pustit do světa. Ale to už je jiná písnička, která si chce vydobýt uznání publika, zatímco stopa podivuhodné vnitřní cesty, ze které se podobně jako alchymista nikdy nevracím neproměněn, pomalu chladne. A po nějakém čase se dostaví absťák...


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Veronika


Bez profilu

Kříže a kameny jsou vynikající song, text, hudba, zpěv, všechno vyladěno, rozhodně máte talent, bylo by škoda nechávat jej dál bez povšimnutí širší veřejnosti. Doporučuji propracovanější marketing.

FATAL

Zdravíme kapelu! Nově zrekonstruovaný klub Fatal na Žižkově je od září znovu v provozu, využijte tedy jeho prostor k uspořádání vlastní akce!

Fatal klub prošel v posledních několika měsících rozsáhlou rekonstrukcí, od zvukového či světelného vybavení, celkovými úpravami prostor či zázemí pro fanoušky i kapely.

Informace o klubu a pronájmech naleznete na: http://fatalclub.cz/
V případě zájmu o pronájem klubu nás neváhejte kontaktovat buď na produkce@fatalclub.cz nebo matej@fatalclub.cz.

Využijte volných termínů a přijďte si k nám zahrát, těšíme se na Vás v klubu Fatal! (Rokycanova 29, Praha 3 - Žižkov)

Zobrazit všechny názory »