Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ironcross metal-hard rock / Brno

„15 let IRONCROSS 19.1.2018 na Melodce“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ironcross slaví 15 let!!!

Upraveno:

Ani jsme se nerozkoukali a máme za sebou dobrou půlku třicetileté války. To je samozřejmě dobrý důvod k oslavě, na kterou Vás všechny zveme 19. ledna 2018, kam jinam než na naší základnu na brněnskou Melodku.

Zahrajeme hned dva samostatné sety, ten první s naší tradiční "military" tvorbou, v tom druhém ale zamíříme trochu jinam. Oprášíme nějakou tu naši starší a už dlouho nehranou skladbu, pozveme na pódium pár hostů a zkusíme spolu s nimi v našem pojetí předvést trochu té heavymetalové klasiky a samozřejmě nejen to.

Třetího setu se potom ujmou naši melodičtí deathmetaloví kolegové Vanguard, kteří představí nového zpěváka a rozloučí se s původním.

Ačkoliv patnáctiletí ještě prý nesmí pít, tak my na to nebudeme koukat tak přísně a okolo 19:45 pro Vás i pro nás narazíme jeden sud Starobrna zdarma!!!

A jelikož jde o narozeninovou party, tak se vstupné samozřejmě také neplatí:)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Petr


Bez profilu

Čau kapelo,

zastupuji undergroundovou hospodu Clubwash::Brno a rád bych Vaší kapele nabídnul možnost zkoušet v naší plně vybavené silent zkušebně s možností nahrávání, účastnit se Silent Jamu nebo rovnou koncertovat. V případě zájmu mě kontaktujte info@clubwash.cz
S přáním hezkého dne,
Petr Kocián

Zobrazit všechny názory »