Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ips se odpyčil death-progressive / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 2003/4 - Against Object's Will - 1. song vůbec, Black Pes instr. 519 ×
  • 2006 - Preference - zkušebna instrumental 268 ×
  • 2008 - Art of Constraint - zkušebna instrumental 598 ×
  • 2008 - Art of Constraint - ukázka zkušebna zpěv 481 ×
  • 2008 - Texturing - zkušebna instrumental 355 ×
  • 2008 - Texturing - ukázka zkušebna zpěv 404 ×

Novinky

baj...

IPS (ex-Incredible PreScience) byla několikrát VELMI nadějná kapela, která především pro rozmary a vždy osobní preference jednoho ze dvou klíčových/kmenových členů několikrát skončila, takže věčnosti času, tuny prostředků a nekonečno energie vyšly vniveč.

Říká se, že nestoupíš dvakrát do stejné řeky, ale třeba já to s nadějí realizovat nejen své vnitřní hudební “…“ udělal hnedle několikrát. Už několikrát se téměř schylovalo k… ale vždy bohužel… ponechám to radši bez komentáře a… "jdu věšet záclony".

Post mortem přidám několik hodně nedokonalých zkušebnových nahrávek z různých ér kapely:
cca 2003/4 - Against Object's Will - první song vůbec, co IPS udělali.. předprodukčně nahrávano v Black Psu v Klánovicích (nedokončeno), zde kytara Temnoregg (jinak keys Pessimist, ex guit Noddegamrah/Ahumado Granujo ad.)
cca 2006 - Preference - zkušebna, zde na kytaru Ferenc (Supreme Conception/NEMT, ex Intervalle Bizzare/Garbage Disposal/Fleshless ad.) 

Na závěr jedna rada otce Fura Bizze: Kapela je týmová věc, rozmyslete si předem, proč to chcete dělat! Většinou má jít o živé hraní a nahrávání, ne každý to tak má!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Zobrazit všechny názory »