Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Interpunkce hardcore-punk / Praha

„14-16.4. Ostrava, Bytom, Tesin“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dubnové minitour

Upraveno:

V dnešním světě je všechno nejisté. Chcete si takhle po náročnym dnu přečíst v klidu zprávy na netu a nějací imperialisté z Alabamy vám do notesu nainstalujou dětský péčko. Prostě den blbec.

Co je však jisté je, že s kapelou v půlce dubna startujeme první letošní minitour, a pro nás poprvé také se zahraniční zastávkou, což znamená že se stává z Interpunkce Internacionální Interpret. Yay!

Jako první se zastavíme 14. dubna v Ostravě a když náhodou nedostaneme přes držku kvůli přízvuku tak zahrajeme v klubu Chlív a to s kapelama Defused (Švýcarsko), Charlie Bit My Finger (Belgie), Beneath the Horror (Mexiko) a Crippled Fingers (Čechie). Pokud bydlíte někde poblíž tak rozhodně doražte, páč to vypadá na poctivou tancovačku. Event.

Den na to hrajem v polskym Bytom kousek od Katowic. Jde o benefit na anarchistickej kongres, ale polsky umíme asi tak jako žehlit, takže s jistotou nevíme. Zahrajou s náma kapely Santa Irena, Edukator, Ariz&Anarch, By Accident. Wjazd 12 zł. Dement.

V neděli zůsvátáme v moravstánu a střihnem si jedno hrají ještě v Českym Těšíně se slovenskou kapelou Naschvál. Cement

Celá minitour je součástí sběru dat pro vypracování diplomové práce na téma: "Je Interpunkce schopná hrát a kalit tři dny v kuse?"

Změna plánu vyhrazena.

Interpunkce


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

petanx

Čaj, Weid není týpek, kterej byl za bubnama u nás? Nebo jo? Co to máte za profilovky?

Zobrazit všechny názory »