Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Interpunkce hardcore-punk / Praha

„18.5. Voják / 20.5. Brnky“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zaskakovačka a BrnkyFest

Jak někteří z vás ví, minulou sobotu jsme zaskakovali za rodinnými pouty spojenou s námi spojenou kalou Howl, která nemohla ze zdravotních důvodů zahrát, na GoreBoys Vol. 4 a tento čtvrtek opět zaskakujeme. Tentokrát za kapelu Mokrý vrata, které ze také zdravotních důvodů nemůže odbouchat. Objevili jsme v tom určitý vzorec a příležitost a jelikož nás nikdo nikam nezve, budeme od teď kriplit členy jiných kapel a organizátorům poté nezbyde nic jiného, než pozvat nás jako záskok. Geniální!

Hrát se bude od osmi v klubu Dr. Voják a zahrajou s náma deutschpunk Übelzt a kolegové Vychcaný Knedlíky, se kterejma sme na naše poměry dlouho nehráli. Vstupný ideálně pádlo, ale jestli nemáš, tak stejně doraž. 

No a v sobotu "hrajeme" na Brnky Festu, což je krásnej a příjemnej rodinnej fesťák, kterej dělá jeden kluk u sebe na zahradě, což je dokonalej koncept. Bude tam moře dalších různorodejch kapel, víc infa v oddělení Koncerty. My hrajem někdy okolo trojky.

Mimochodem, teď někdy okolo května jsou to dva roky, co jsme začali hrát, takže děkujeme za dosavadní přízeň, nebo v opačném případě - omlouváme se. Ještě osm let a budeme slavit 10 let!

Interpunkce


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

petanx

Čaj, Weid není týpek, kterej byl za bubnama u nás? Nebo jo? Co to máte za profilovky?

Zobrazit všechny názory »