Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Interpunkce hardcore-punk / Praha

„17.2. Brandejs nad Labem - Saloon Bar“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

17.2. Brandejs n/ Labem - Saloon Bar + další vzorek online

V pátek 17.2. budeme zase prznit hudbu, tentokrát v Salůnu v Brandejse. Jde o naše jediný hraní v únoru, jelikož se chceme vidět co nejmíň, protože si v kapele lezeme vzájemně na nervy a nemůžem se ani cejtit. A to z vás milé děti udělá sláva, prachy a chlast. Bane, jenom sme si chěli trochu vorazit a udělat si čas na rodinu, koníčky a jiné prostitutky.

Brandejskej gig bude dotřetice benefiční akcí na Artema, ukrainského antifašistu, kterého pobodala banda pravejch trotlů. Takže podle Trumpobskýho motta: Make Solidarity Great Again. Zahrajou s náma kamarádi z kapel Tupé Ostří (HC), Třetí Stupeň Tortury (HC rubačka), Cost of Living (HC) a Hnus Umírající (Doom Black). Akce začíná v sedm a vlezný je lidovejch devět pětek. Tak hopsa hejsa doražte na mlátičky.

Jinak hodili sme do plejlistu další vál z "udělejsesám" placky, kterou vypustíme brzo tohohle roku. Tak poslouchejte, diskutujte, sdílejte, komentujte, nehajlujte a mějte se rádi. (nejlepší komentář vystihující naší nadpozemskou úžasnost v plné kráse vyhraje autobusový zájezd na Konopiště spojený s krátkou nezávaznou prezentací luxusních hrnců a obědem).

Inteprunkce out...


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »