Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Interpunkce hardcore-punk / Praha

„20.1. Poděbrady - Boss Bar“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

20.1. Poděbrady - Benefice na Artema + ochutnávka z připravovaného platinového alba

Upraveno:

V pátek 20.1. opět zahrajeme v poděbradském Boss Baru a opět půjde o benefiční koncert pro ukrainskýho antifašistu Artema, kterej byl pobodanej bandou náglů. Akce začíná od osmi a krom nás zahrajou kamarádí z Tupého ostří, Kontroll a Kibera. Jestli budete zrovna poblíž, můžete dorazit a podpořit tak vzdáleného kamaráda, který se dostal do situace, do které se může jednou dostat každý z nás.

Do playlistu byl přidán vál Džbán. Je to dejmetomu ochutnávka na připravovanou placku.. Protože jsme hrozně hustý (čti: nemáme ani korunu), nahráli sme si to sami ve zkušebně, takže DIY hadr. Budoucí deska roku vyjde vlasntim nákladem někdy v prví půlce tohohle roku a to na cédéčkách a kazetách (to je taková ta věc, na který se ve dřevních dobách vypalovali mp3ky). Všechno to bude k dostání na koncertech, vybraných hudebních buticích nebo na požádání pošlem. Avšak protožeš jsme od přírody kovaný anarchobolešivkcký a socanokomoušský levoty, hodíme to i někam na net za free.

Možná ještě něco vypustíme v předstihu. Těště se!

Interpunx Records™ truecoolHClabel ©


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »