Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Intensive Care crossover / Jablonec nad Nisou

„Knajpafest se blíží !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Vznikli jsme na jaře roku 2012 na popud bývalého kytaristy Kubajze Konráda. Hned od začátku jsme se snažili o vlastní tvorbu, která však byla šílená, stejně jako názory Tomíka O.K.můry. Postupem času jsme zjistili, že za tu šílenost může málo promile v krvi při zkouškách, vyhřívaná školní zkušebna bez plísní a hlavně zakladatel tlučhuba Kubajz(byl předlohou pro skladbu "Zmrd"). Jednoho krásného dne jsme tedy rozhodli, že IC bude pokračovat ve složení: Margi - zpěv, Máca - bicí a Tomas - baskytara. Stačilo sehnat správnou garáž(zkušebnu) a kytarového magora, to se nám povedlo zhruba po půl roce, tzn. na jaře roku 2013.

Garáž provoněná plísní, rozlitým pivem a alkoholovými výpary z dechu členů + nový (alko)kytarista Kába, nám zřejmě svědčí.

V současné době máme 9 vlastních skladeb a za sebou i před sebou pár koncertů.
 
Tento informativní článek o kapele IC napsal jejich fanatický fanoušek Lubomír (pro kamarády Lubča) Za orálek...