Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Insufferable Embedded hardcore / beatdown / deathcore / Chomutov - moshtown

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

ohlédnutí po dlouhé době

tak už byl konec kapely ale jak to tak vypadá,tak na 75 % vypadá,že kapela se opět rozjede.Pravděpodobné nastávající členy zde nebudu zatim jmenovat,z důvodu že je vše v domluvě,ale vypadá to,že se asi máte naco těšit.Pokud vše pujde jak má,udělá se nový materiál a jde se opět do studia vše natočit znova s novými členy.tak doufejte že vše pujde podle plánů :-) zatim vše a budu vás opět kontaktovat,až budu vědět :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Lnemecek01

Zdravím Vás,

zastupuji (provozuji) dnes již legendární chomutovský klub Huháč, dříve undergroundový Huhu Bar, který v současnosti prochází změnou. Rád bych navázal na tradici skvělých koncertů a hudební osvětu našich i přespolních domorodců.

Vaše kapela mě oslovila, proto bych se rád dohodl na spolupráci.

Odhlučněné sklepní prostory s autentickou atmosférou severu Čech přímo vybízí k pořádání hudebních akcí. Kapacita interiéru je pro 70 návštěvníků, v létě je v provozu velká zahrádka s grilem, excelentně čepuji pivo Excelent 11°, nebo z bohaté nabídky lihovin naliji něco ostřejšího. Velkou výhodou je, že lidi jsou naučeni do klubu chodit a jsou zvyklí na žánrovou rozmanitost pořádaných akcí.

Pokud byste měli zájem v Huháči vystoupit, rád se s Vámi spojím a dohodnu na podrobnostech.

Předem díky za odpověď.

Lukáš Němeček
provozovatel
Tel.: 722/008 399
lnemecek01@gmail.com

HC pitcha

ahoj hoši, nechtěli byste si u nás dnes zahrát? vypadla nám kapela... klub letiště, rakovník... dík za info, tel 737859814

Zobrazit všechny názory »