Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Instorm metal-rock / Liberec

„Demo je na světě, poslouchejte, stahujte, sdílejte“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hleda se bubenik !!!

Nazdar bando !

Díky vám všem za skvělej páteční koncert v RP. Zaplnili jste celý klub a vytvořili jste naprosto parádní atmosféru. Bohužel i přes to, jak hodně a hlasitě jste nás svou energií hnali vpřed, jsme si to nemohli užívat tak, jak bychom chtěli a jak vy byste si zasloužili a koncert jsme odehráli tak trochu se svěšenými hlavami.

Náš bubeník Luďa nám totiž před koncertem oznámil, že z osobních důvodů odchází z kapely a koncert se tak zároveň stal i naším posledním.

Víme, že jsme vám slíbili na letošní rok spoustu novinek a věřte, že jsme měli opravdu spoustu plánů. Od studiové nahrávky až po videoklip a k tomu tolik koncertů, kolik by se do vás jen vešlo... Bohužel ne vždy si své sny a přání můžeme splnit jen vlastní snahou a nasazením. Luďovi tímto přejeme jen to nejlepší na jeho životní cestě a vás všechny prosíme o trpělivost a zachování přízně. Dokud budete s námi vy, naši fanoušci, má pro nás smysl bojovat.

Loučíme se s vámi větou, kterou zpíváme na konci každého koncertu : "... hrajeme dál, nemůžem to vzdát - dřív, než dostaneme mat... "

Uděláme vše pro to, abychom byli co nejdříve kompletní a mohli dělat to co nás baví nejvíce - hrát pro vás, naše milované fanoušky.

Instorm


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Tristis

Tvorba je dobrá, gitary majú celkom zaujímavý nádych Metalu. Myslím si, že vám to hrá dobre, ale žiaľ nie je to pre mňa dosť tvrdé :) ináč ste fajn.

VanHellSinG

vďaka za pozvanie .. mám síce rád tvrdšiu hudbu .. ale určite si vás vypočujem .. hrá vám to skvele :) .. len tak ďalej .. dobrých kapiel nie je nikdy dosť ;)

Zobrazit všechny názory »