Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inpain metal-alternative / Hronov

„Hledáme inspiraci....“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Epilog?

Bylo to takový lehký přibouchnutí plechových dveří. Otočení klíčem. A je to. Po půlroce opouštíme další zkušebnu. Tahle byla vlhká, ale za to kultovní. Tvořil v ní sám velký Řezan Měli jsme ji rádi, ale moc často jsme do ni bohužel nechodili. Zrušených zkoušek bylo několikanásobně víc než těch uskutečnných.

Pravda je taková, že žádnou jinou zkušebnu teď nemáme.

A pravda je také ta, že asi nemáme ani bubeníka. Ten současný se stěhuje kamsi daleko a řeší důležitější věci, než je INPAIN.

A nemáme už snad ani sílu a chuť to táhnout dál bez toho, aby jsme si mohli říkat KAPELA.

Nikam to poslední dobou nevede.

Nevím, jesli za dva týdny v Pohoří na Winter Agressive Festu uvidíte naši kapelu naposledy, ale je to dost pravděpodobný. 

Je potěšující, že na skomírajícím webu BANDZONE máme bez jakýkoliv spamový masáže přes 150 fanoušků. Je  skvělý, že na nás lidi chodí a baví je to s náma. 

Dík za to!

Uvidíme se v Pohoří, kde si to užijeme snad minimálně stejně dobře, jako letos ve Dřevíči na Řezan Festu. Těším se, až si s Váma se všema dám panáka. A když se stane zázrak, tak uslyšíte poprvé a naposled náš novej flák. A hádáte správně: je to zase pecka!

Tak Inpain s Váma!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

blackie0077


Bez profilu

Tuhle kapelu jsem do 25. 6. 2015 neznala a teprve v tento den, teda spíš noc, jsem zjistila, o co jsem celou dobu přicházela! :D Díky, že jste zahráli pro dobrou věc a také za odvoz ;) J.

mat79

Gratuluju fanynce Smashantara666, díky které jsme dosáhli 150 kusů fanoušků. Vyhrála jsi CD a můžeš si ho vyzvednout na nějakém našem koncertě. Napiš, na kterej se dostaneš.

Zobrazit všechny názory »