Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ingeborg jazz-blues / Ostrava

„Natočení skvělých coverů v netradičním kabátě“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Miss Otiss regrets 22 ×
  • Venus 58 ×
  • Somrkralka blues 46 ×

Novinky

Poděkování za podporu v roce 2017

Upraveno:

Uplynulý rok se stal pro muzikanty kapely INGEBORG důležitým mezníkem pro vytvoření hudebního výrazu kapely. Obohacení repertoáru i výrazu působením nové zpěvačky dodalo všem členům kapely energii pro další koncertování i novou tvorbu. Také odezvy na koncerty v závěru roku nám dodaly chuť do dalšího působení na započaté hudební cestě.

Děkujeme všem dosavadním příznivcům za jejich podporu a těšíme se na setkání na koncertech v roce 2018 i  na nové příznivce kapely.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Jiří (Newman) Novák

Nemohu mluvit za ostatní členy, ale pravdou, že v této části světa máme velkou fanouškovskou základnu. Podle posledních zpráv bylo plánováno vytoupení přímo na Hartě průplavem na pronajaté lodi. Jelikož hrajeme akusticky, je to realizovatelné poměrně snadně. Nicméně letošní sucho v tomto plánu udělalo celkem slušné stop. Protože jsme všichni silně vytížení jako ostatně všichni na této planetě (turné s jinými uskupeními a samozřejmě již dříve zmíněná studiová práce) já osobně bych to viděl na podzim. Náš tour manager včetně technicko - ekonomické kanceláře, která nám show zaštíťuje s námi na podzim počítá. Z mé strany se budu snažit o přípravu něčeho nového vlastního s prvky "Scat", který není až tak v dnešní době slyšet.

BluesAncha


Bez profilu

Byla jsem na vašem koncertu v Dlouhé Strání. Super atmosféra i když byla zima jak v rusku. Kdy zase budete mít nějaký koncert kolem Harty?

Jiří (Newman) Novák

Ahoj Fendermane (mimochodem skvělý nick). I když při live produkci používám i jiné nástroje, ale na to si se neptal. Jsme teď ve studiu a při volných chvílích natáčíme. Problém je, že jazz musí mít náladu pocit a ten se zkrátka naprogramovat nedá, takž jakmile to cítíme, okamžitě natáčíme. S těma vlastníma věcma nejsme v kapele úplně na stejné vlně, ale možná taky proto je naše pojetí dá se říct jiné než kdybychom byly všichni studovaní. Slibuji pracuji na tom.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
372
Poslechnuto skladeb
127
Profil registrován
8.1.2018