Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Infest death-thrash / Bělehrad

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Upon the Suffering CD 2011 323 ×
  • Onward to Destroy CD 2009 445 ×
  • Slavery to No One CD 2009 227 ×
  • Back to the War PROMO 2008 180 ×
  • Christ Denial PROMO 2008 147 ×
  • Inquisition CD 2007 141 ×
  • Order CD 2007 122 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

ZERO BUDGET PRODUCTIONS

Bio a historie

_____________________________________________

V roce 2003 zakládá ve srbském městě Jagodina kytarista a zpěvák Vandal, v současnosti jediný původní člen, kapelu INFEST. Po několika změnách sestavy a dvou demonahrávkách vzniká debutové album „Anger Will Remain“, na němž se o sólové kytary postarali Kozeljnik a Demonetras (THE STONE).

Sestava se stabilizuje poté, co přichází bubeník Zombi (ex-THE STONE, SIMARGAL), kytarista Glavoseča a basista Zelot (též VEHEMENTER).

Kapela mimo jiné absolvuje vystoupení na největším srbském festivalu Exit v Novém Sadu a úspěšné turné po Makedonii. V červnu 2009 se po boku EDAIN rovněž představuje na dvou koncertech v České republice.

Materiál na novou desku „Onward to Destroy“ vzniká v roce 2009, mimo jiné za účasti Aada ze SINISTER a Glada z THE STONE/MAY RESULT, kteří přispěli zpěvovými party. Album obsahuje půlhodinu nekompromisního – rychlého, těžkého a nenávistného death/thrash metalu, který potěší zejména fanoušky raných alb MORBID ANGEL, BENEDICTION či VADER.

_____________________________________________