Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

H.V.Classical dance music / Brno-město

„Poslechněte si můj nový album.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Something, What I Do 5 ×
 • You Will See... 5 ×
 • H.V.Classical feat. Sos - Musician Thinks 5 ×
 • Je Tu Podzim (feat. Kristin) 6 ×
 • I Want To Be Musician 5 ×
 • Kill The Evil 4 ×
 • No More Time 4 ×
 • Tadam Tadam! 4 ×
 • G-Minor (Inspiration Of Amadeus Mozart) 4 ×
 • Jesus Is My Lord! 4 ×
 • Nature 4 ×
 • In The Stars 5 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

 H.V.Classical je zpěvák a producent z Brna, který pochází z Arménie
a v ČR žije od svého dětství. 
Hudba je jeho velkým koníčkem, a proto se jí věnuje od svých 7 let.
Má za sebou řadu let zkušeností a různých projektů v hudební branži.
Jeho žánr se skládá především z elektronické taneční hudby a klasické hudby.

Bio a historie

  Vahan Hambardzumjan, známý pod zkratkou H.V. je narozen 18. ledna roku 1988 v Jerevanu (hlavní město Arménie), kde také začal hrát na klavír už ve svých sedmi letech a to pod dohledem soukromého učitele v témže městě. Později, v roce 1999 se H.V. přestěhoval do České republiky, do Brna. Aniž by uměl dobře Česky, dokázal prodat své umění hry na klavír a byl přijat hned na dvě umělecké školy.

Z přijatých škol si vybral právě ZUŠ v Brně na Smetanově, kde skládal noty (úvod do skladby). Současně byl přijat na ZUŠ Jaroslava Kvapila v Brně, kde nastoupil hned do čtvrté třídy. Dostalo se mu velkému úspěchu a pokročil hodně ve hře na piano, tudíž se mu dostalo i možnosti hrát na absolventských koncertech, kde prezentoval i svou vlastní tvorbu. Uměleckou školu v Brně H.V. zakončil v prvním ročníku druhého stupně, protože se začal zajímat o světové moderní taneční a elektronické hudby.

V roce 2008 začal rozjíždět svou hudební kariéru jako amatérský DJ a skladatel. Založil si různé amatérské hudební projekty. Jelikož neměl upřednostněnou cestu na hudební scéně, pokoušel se o vše možné a dlouhá léta se učil v jeho již zmíněných hudebních projektech. Nakonec ale zjistil, že udělá nejlíp, když se bude držet stylu hudby, kterému se věnuje od malička.

Proto na počátku roku 2015 si H.V. rozjíždí svůj nový projekt s názvem H.V.Classical zaměřené na klasickou a elektronickou hudbu s křesťanským podkladem.

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
815
Poslechnuto skladeb
343
Profil registrován
26.10.2015