Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hubertus country-folk / Pateřín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PF 2018

Vážení,


rok s rokem se sešel a mně nezbývá nic jiného, než Vám popřát mnoho skvělých počinů, úspěchů, radosti, zdraví a ať Vám to šlape jak v soukromí, tak na pracovních i jiných  scénách života. 
Musím Vám zároveň poděkovat za to, že tu jste a že rozdáváte to potěšení, jaké se nám všem dostává prostřednictvím přátelství s Vámi.
Těším se na setkání nebo spoluprácim a ať je vše v životě jen příjemné, nezávislé, pohodové, optimistické, ..., prostě jen to nejlepší v novém roce 2018!!! 
H U B E R T U S

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

jana csiková

Vážení,

rok s rokem se sešel a mně nezbývá nic jiného, než Vám popřát mnoho hudebních počinů, úspěchů, radosti z dobré muziky a ať Vám to šlape jak v soukromí, tak na scéně. Musím Vám zároveň poděkovat za to, že tu jste a že rozdáváte to potěšení, jaké se nám všem dostává prostřednictvím tónů hudebních nástrojů.
Těším se na setkání s Vámi a ať je vše v životě jen příjemné, nezávislé, pohodové, optimistické, ..., prostě jen to nej, nej, v novém roce 2018!!!
H U B E R T U S

Petr


Bez profilu

Ahoj :-) Jak jsme se dohodli dneska v Luhačovicích posílám odkaz na nás abychom se případně domluvili na příští rok :-) http://www.nuntiusregis.cz/clanky…

Zobrazit všechny názory »