Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hraboš folk-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Našrot v Brně - Mersey v rámci akce 30 let NAŠROT!!

Útok divých nájezdníků z Vysočiny na Brno! Spaste své uši! Anebo…? Bratře Maynarde, nahlédněmež do knihy „Výzbroj“: „Tu sv, Atilla pozdvihl elektrický kyj do výše, řka: ‚Pane, žehnej tomuto elektrickému kyji, an zapojen v zesilovač a propojen s reproduktory mocnými, vyrobí hlučno tak silné a obrovské, že nepřátelé tví rozprášeni budou na malé kousky. I lid zaraduje se, a jme se hodovati na jehněčím a lenochodech a kaprech a kaprlatech a orangutanech a ranním müssli a kaloních…‘“  No, to moc nepomůže, bratře Maynarde… Ale abychom to zkrátili: Chystá se další velký rockový mejdan – havlbrodská HC-crossoverová horda NAŠROT totiž v oblíbeném svém brněnském klubu Mersey zahraje svůj divoký set v rámci koncertů „30 let NAŠROT!!!“ Stane se tak v sobotu 28. dubna 2018. A v jeho snažení ho podpoří podobná banda Lord Skull (old school heavy core). Zároveň dojde k slavnostnímu polití novinkového výběrového 3CD „The Best Of Našrot: Back To The Past“, kterého se ujmou význační brněnští umělci z alternativních kruhů. A zde je k dispozici ochutnávka z alba, klip ke skladbě „Dark East Mordor“ (https://www.youtube.com/watch?v=qu5m567ISE4). Tak neváhejte a doražte!! Kdo už jiný u nás může říkat, že je již 30 let dennodenně Našrot?!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

nasrot

No, a co třeba zajít v sobotu 16.3. na Našrot do pražskýho Vagonu?

vikishock

Zdar Hraboši,
včera jsem tě slyšel na rádiu Beat, tak gratuluju k 25 rokům Našrot!
S Ironickym mozkem bysme měli letos 20 let, ale to bysme se nesměli hned dvakrát rozpadnout. Zůstává jen památka na bandzone, stejně jako na Sto mrtvých miminek v jedné popelnici, které jsem ovšem letos oživil. Někdy musim zajít na tvuj koncert.

Zdraví tě Viki Shock,
prokletý básník od blahé paměti Vystřelenýho voka a adept patafyziky

lada


Bez profilu

Koncert v Libici super :-))
Tlačím do hlavy Songy z bědných časů. A dělá mi to velice fajn:-))
Tak dík moc!!! A držím palce, ať se daří !!!!!
lada

Zobrazit všechny názory »