Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hlubina progressive / Ostrava

„Hard work“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Český rozhlas - Harenda; duben 2014 246 ×
  • 10000 (demo) 521 ×
  • Tvář Země (demo) 436 ×
  • Zatím neví (demo) 295 ×

Novinky

Hlubina opět na scéně

Hlubina si zahraje na jednom z nejsvobodnějších a nejpohodovějších festivalů v čr.

Krákor 2017

Moc se na vás těšíme!! Hlubiňáci


Stále nahráváme..

Upraveno:

Jelikož nemáme basáka a jsem pilně zaměstnání chudí kluci, je to vše pouze na nás. V podstatě jsem dokončilo basové party a nyní příjdou na řadu nástroje, které ovládáme mnohem lépe. Tedy process in progress. Snažíme se využít naplno našich citlivých schopností a hezký proaranžovat naše profláknuté kusy. Na to, že vše vyrábíme doma, bez zvukových expertů, vznikají krásné plné  party. Už se těšíme až je budeme moci zahrát naplno v klubu či venku. Těšíme se na vás. 

Vaši Hlubiňáci ;)


Report KRÁKOR

Upraveno:

Hlubina se zůčastnila festivalu Krákor (Ostopovice u Brna) Moc se nám tam líbilo.

Freedom :

"Alternativní festival, na jakém jsem dlouho nebyl. Hromada experimentální hudby, a co bylo nejdůležitější, super lidská atmosféra!  No řekněte sami, na kterém festivalu se čepuje pivo a dějí afterparty i po jeho skončení, až do odpoledních hodin, do druhého dne??  Vše se docela hezky vydařilo. Počasí, atmosféra, komunikace, organizace. Festival všem vřele doporučuji! Třeba se zde objevíme i na dalších ročnících."

Moc děkujeme hlavnímu iniciátorovi tohoto výjezdu, organizátorovi 2nd. stge a participátorovi projektu Radiocyp, Miroslavu H. Procházkovi. I přes velké finanční omezení ze strany pořadatelů, se nám ve všem v čem jsme potřebovali snažil vyjít vstříc a pomohl nám se domluvit se všemi končetinami festivalového prátu. Moc děkujeme.

V galerii najdete nějaký fotoreport z našeho řádění. Fotky pořizoval Petr alias Mohykán. Velice šikovný fotograf a příjemný člověk. Taky velmi děkujeme.

Mějte se všichni báječně, budeme se těšit na další společné akce. 

Hlubina band